Znovu uprchlické kvóty?! Za 6 minut můžete mít jasno!

Znovu uprchlické kvóty?! Za 6 minut můžete mít jasno!

Malta, dnes předsedající země EU, se údajně chce znovu vrátit k jednání o otázce tzv. „uprchlických kvót“. Domníval jsem se, že s odchodem Obamy toto pokrytecké a falešné pseudo-humanistické šílenství skončilo. Mýlil jsem se.

Je vidět, že to ještě neskončilo a že současní vedoucí evropští politici (Merkelová a Juncker) se stále a za každou cenu pokoušejí prosadit jejich nesmyslnou vizi světa. Že ještě nějakou dobu potrvá, než k nám do EU „doputuje“ skutečnost, že Brack Obama a jeho škodlivé a doposud prosazované představy o „záchraně celého lidstva“ a o jakési údajné „humanistické povinnosti“ přijímat a živit jakéhokoli potřebného migranta jsou již minulostí. Že je třeba konečně přestat lhát a nalhávat lidem všemožné naprosto nesmyslné představy o naší údajné „humanitě a lidskosti“, kterou prostřednictvím bezbřehého přijímání nebohých migrantů z celého světa „dáváme na odiv“ jak tím údajně zachraňujeme miliony lidských životů a osudů.

Nezachraňujeme.

U nás v Evropě bohužel takto stále ještě setrvávají u moci politici, kteří současnou imigrační krizi způsobili a kteří stále zastávají a prosazují nesmyslné a škodlivé lži, kterými ve skutečnosti nejenže světové chudobě a lidem nijak nepomohou, ale naopak uškodí úplně všemu a všem!

Co tím tito naši stále současní vůdci sledují a čeho chtějí (resp. ve skutečnosti vůbec mohou) dosáhnout?!

Doporučuji každému v tomto ohledu zhlédnout následující kratičký záznam z jedné názorné velice hezké přednášky z USA v délce cca 6 minut a můžete získat jasnou představu o tom, jak se věci týkající se imigrace, světové chudoby a „záchrany lidských osudů“ ve skutečnosti mají:

Na základě těchto názorných přirovnání je zcela zřejmé, že přijímání a zaopatřování milionů imigrantů jak v USA, tak i v Evropě (s povinnými kvótami na jejich „rozmístění“ do zemí EU, či bez nich) je ve skutečnosti zcela falešné a pokrytecké a také všestranně škodlivé.

Úplně nejodpornější na tom všem pak je (jak bylo v dané přednášce také názorně demonstrováno), že se takto vlastně z naší strany jedná jen a pouze o jakýsi „selektivní výběr“ zaopatřující u nás jen malilinkatý zlomek všech potřebných a nejchudších lidí ve světě, a to dokonce přímo na úkor všech lidí v zemích původu, protože takto vlastně živíme a zaopatřujeme jen a pouze ty nejschopnější z nich – tedy ty, kteří „dokázali z těchto zemí jejich původu uprchnout“ namísto toho, aby se oni sami snažili o zajištění lepšího života tam u nich. Situace a životy desítek a stovek milionů lidí u nich v zemích jejich původu je pak o to ještě horší! Ale to již tito pseudo-humanisté nevidí nebo odmítají vidět!

(Mimochodem – Ještě pořád si myslíte, že třeba náš Bohoušek dělá dobře a je „velkým humanistou“, když chce jezdit do uprchlických táboru v zahraničí, a tam na základě uprchlických kvót provádět selektivní výběr dovozu vybraných údajně „nejvhodnějších“ migrantů k nám do Česka, které zde pak z peněz daňových poplatníků (a s dotacemi z Bruselu) královsky zaopatří?)

Proto stejně tak, jak odešel Obama, musí co nejdříve (včera bylo pozdě!) odejít i současní vládnoucí evropští politici a musí být nahrazeni někým, kdo má zdravý rozum. Jak je vidět, bohužel to asi ještě nějakou dobu bude trvat, ale „voda se už vaří“!

 

(Ilustrační obrázek Foto: AP)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

 • Pane nebo pani EK : Merkelova, Gauck, Schäuble nemohou ani praktikovat vlastni a samostatnou evropskou politiku, protoze EU je vazalem USA a jeho prolhaneho mainstreamu. Trump to chce zmenit, ale pochybuji. My se musime techhle patolizalu v Nemecku i u nas zbavit ve volbach. Je to nase posledni sance. Volte pouze strany, ktere chteji vystoupeni z EU a NATO, ktere nepusti zadne Muslimy do zeme a jsou pro zavedeni Referenda! Jestli tohle zachrapeme, jsme ztraceni. Musime ziskat nasi samostatnost zpatky!!!!

  Co je Islam a jeho pusobeni v Parizi, kde se situace uz davno vymkla uradum z rukou:
  Dejte tato videa dal.

  https://www.youtube.com/watch?v=UD7UA1d-WnA

  https://www.youtube.com/watch?v=hFlEYV_WWoA

  V dnesnich zpravach 3.1. v 1/2 9 na Cro Plus hovoril pan Hofman, ze odmitani uprchliku se strany Cechu je zalezitost emoci a ze jsme jeste zadne Muslimy nevideli, ze je to irracionalni strach, ktery neni na miste. Pana Hofmana si vazim, ale od teto relace vim, ze je to bud hlupak a ignorant, nebo nam zamerne lze. Takovych prestitutu tam maji media spoustu. Lide, kteri nas pravdive informovali jako dlouholety zpravodaj z islamskych zemi p. Petranek uz nepusti do medii, protoze nam rikaji pravdu o zkusenostech s Muslimy. Ty se normalni lide bez internetu a cetby nezavislych medii stejne nedozvi a jsou tak manipulovatelni. Oficialni media zamlcuji trestne ciny uprchliku vsude v Evrope, i u nas!
  Pratele, je na case ten prolhany ksindl, ktery nas manipuluje z medii vyhazet!!!!

 • Toto je řízena genocida Evropy !!!! Politická zkorumpovaná bezpáteřní lůza zničí celý kontinent nájezdem ilegálních islámských imigrantů jen z vlastní nenazranosti. Pokud elity chtějí jen zlatou miliardu, tak jsou dementní. Sice mají kozomrdi nízké IQ a pomocí fanatických imamu se ovládají jednoduše,ale tupě elity zapomněly, že se kozomrdi mnozí rychlosti potkanů.

 • Soucasny zakaz vstupu muslimu do USA konci s politikou otevrenych dveri pro Islam do USA Husseina Baraka Obamy, ktery byl skryty muslim a prezidentem se stal na zaklade zfalsovanych dokladu o narozeni a obcanstvi. Zakaz vstupu vyvolal ohromnou kritiku v mediich na zapade, tech samych, co lhaly a dehonestovaly dosud Trumpa. Protoze se nevymenily, jedou dal v propagande ve snaze ten stary prolhany poradek plny pokrytectvi zachovat. Podporovat kriminalniky, lhat a o Rusech strasit a rincet zbranema. Chtit dalsi valku. Spici ovce to stale nevidi, ale svita se. Doufam…

 • Komu to svědčí, že chtějí Evropu zaplevelit uprchlíky.? No přece těm co chtějí řídit svět a uměle chtějí vyvolávat konflikty mezi etniky, jejichž soužití v takovém množství imigrantů je nemožné. Ale tvůrcům tohoto stavu, který vyvolali se to líbí. Lidi budou navzájem, bojovat mezi sebou a my je pak lépe ovládneme. Lidí je na zeměkouli moc a proč by měli živit tolik otroků Stačí jich podstatně menší množství a bude dobré, aby jejich IQ bylo nízké a byli ovladatelní na základě svého primitivizmu. Merkel je služebnicí těchto novodobých otrokářů a asi je na to pyšná a pořád si mele tu svou. Snad nejsme ještě tak hloupí, abychom tomuto zlu zamezili. Ve škole už dětem cíleně vymývají mozky, aby s nimi v budoucnu neměli potíže.

 • Merkelova to tema znovu ohrala. Po navsteve v Praze vlada uvolnila prachy pro ekonomicke migranty a dzihadisty, ktere nam sem propasiruje. Ona nas nechrani, nase bezpecnost je jim fuk. Je prece logicke, ze ucelem zabraneni migrace je ochrana vlastnich obyvatel. Neverte pohadkam, ze muslimove jsou slusni lide. Jsou rizeni Koranem, ktery jim prikazuje pachat nasili na vrazdy na nemuslimech! Na skoro 100 mistech v Koranu je tato vyzva a neda se uprit! Misto uprchliku by melo byt tema zakazat proto Islam jako nasilnicke a lidem nepratelske nabozenstvi a ideologii. Stejne jako je to u ideologii jak je nacismus, fasismus. Prestante verit , ze je to pouze nabozenstvi, ktere uctiva pouze Allaha v mesitach a na motlitbach!!!!!! Je to lez a smrtelny omyl!!!!

 • · Edit

  Kdyby se těchto “ vítačů“ kdokoliv z jejich rodiny setkal s napadením ze strany migrantů, myslím, že by rychle změnili názor. Problém je, že tyto rodiny jsou pod ochranou a do tzv. kritických míst nepřijdou. Nechci tady prožívat to, co prožívají obyčejní lidé v Německu, Itálii, Belgii, Francii, Řecku… nechci se strachovat, že někdo z migrantů ublíží mně a mé rodině, nechci aby ubližovali komukoliv kdo je v ČR doma a měl by ho chránit stát, tedy policie ČR. Když nejste schopni, zajistit nám bezpečnost, pak si sem nemůžete zvát migranty a už vůbec ne migranty bez dokladů. Je mi to jasné od počátků migrace, a divím se, že lidé, kteří jsou na tak vysokých postech, kteří mají tu moc rozhodovat, se chovají jako urputní zabedněnci. Já jen doufám, že na ně dojde dostatečně brzy, se vším, co k tomu patří – obvinění, odsouzení pro zradu národa.

 • Pozvání islamistů do Evropy nabylo pozváním EU, nebylo to ani pozváním Německa, ale pozvala je Merkelová. Kdyby o pozvání uprchlíků rozhodla demokraticky EU a ne jenom Merkelová, byla by solidarita samozřejmostí. ALE. My jsme je nezvali, takže nemůžeme za to nést odpovědnost. Ať si to zařídí Merkelová sama. Může koupit nějaké ostrovy od Ŕecka a tam je nastěhovat – ne k nám.
  Merkelová vidí EU jako svou čtvrtou říši a svá rozhodnutí vydává za rozhodnutí EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*