Zneužívání lidských životů ve jménu vědeckých, vojenských a mocenských her

Zneužívání lidských životů ve jménu vědeckých, vojenských a mocenských her

Vakcína je navržena tak, aby léčila symptomy pandemie nikoli její příčinu

Aktuální „řešení“ covidové pandemie vakcinací vyžaduje rozsáhlé zneužití milionů lidí prostřednictvím neotestované vakcíny.

Není přehnané říci, že lidstvo se stalo v globálním měřítku pokusnými morčaty za účasti masívní mediální propagandy, cenzury pochybovačů a zesměšňování odpůrců pochybných „vědeckých“ názorů.

Bývalý vědecký poradce fy Pfizer Michael Yadom v dopise zaslaném britskému ministerstvu zdravotnictví uvádí:Všechny vakcíny proti SARS-CoV-2 jsou v podstatě úplně nové. Žádná z nich neprošla vývojem delším než několik měsíců.

Pokud bude některá z těchto vakcín schválena za podmínek, jež nejsou výlučně experimentální, věřím, že budou příjemci vystavení omylu hraničícím s kriminálním jednáním.

Tento dopis cituje ve své knize „SARS-CoV-2, nákaza spiklenectví, korupce“ autor Greg Felton (2020)

Farmaceutické šílenství

22. července 2020, sotva půl roku od vyhlášení pandemie, oznámila fy Pfizer uzavření smlouvy na 1,95 miliardy dolarů za dodávku 100 milionů dávek zbrusu nové mRNA vakcíny BNT162.

Další, nám dobře  známí výrobci vakcín, ho horečnantě následovali.

Rychlost, s jakou byly tyto neodzkoušené vakcíny vytvořeny, uvedeny na trh a aplikovány zdravým lidem nastoluje otazník, zda jsou opravdu zárukou bezpečnosti.

Kritický úsudek oponentů vakcinace vyvolal masivní ofenzívu proti autorům a provozovatelům tzv. „konspiračních“ webů s nálepkou proruských.

Ani více jak po roce nemáme žádný pádný důkaz o původu nákazy.

V roce 2014-16 vypukla v západní Africe pandemie Eboly. Podle Francise Boyla (autor knihy Biowarfar) byla Ebola výsledkem amerického biologicko-válečného výzkumu, testování a úniku americké válečné vakcíny v laboratořích BSL 4 v Libérii, Guineji a Sierra Leone.

SARS-Cov-2 už má s Ebolou přinejmenším kus společné historie. Propukl kdesi daleko od původního výskytu, virus pochází z laboratoře a vznikl při biologicko -válečném výzkumu vakcíny.

Pokud je jediný možný výsledek nějaké akce chaos, který již více než rok ovládá globální svět, musíme předpokládat, že to byl jasný záměr a někdo uvedl někde daleko věci do pohybu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Zneužívání lidských životů ve jménu vědeckých, vojenských a mocenských her

  • · Edit

    Každý je tvůrcem svých činů současných a budoucích, které se rojí z příčiny minulosti, v které se pokračuje do nižší formy života. Kdo tak skončit nechce, tyto zrůdnosti nedělá a toho si bludy neochočí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*