Zneužití antiislámu pro získání politického koryta ohrožuje nás všechny

Zneužití antiislámu pro získání politického koryta ohrožuje nás všechny

Vytváření stran s hlavním tématem boje proti islámu je nejrychlejší cesta, jak pomoci multikulturalistům a muslimům ve vítězství nad Evropany a nemuslimy. Situace v České republice je toho bohužel jasnou ukázkou.

U nás je dost politiků ze všech parlamentních i neparlamentních stran, kteří se vyjadřují veřejně proti islámu. Většina naší veřejnosti je proti islamizaci Moravy, Slezska a Čech. Většina veřejnosti odmítá příchod muslimských přistěhovalců (neboli politicky korektně řečeno uprchlíků). Přesto tato naprostá většina společnosti může být poražena stoupenci multikulturalismu a islámu.

Historie nás učí, že mít převahu v lidech nemusí zaručovat vítězství. Mnohdy disciplinovaná menšina snadno porazí většinu. V našem případě nejde ani tak o to, že dle uniklých emailu českého premiéra Sobotky nejspíše plánuje multikulturní frakce v ČSSD přesvědčit pomoci propagandy a manipulací v mediích českou veřejnost, a hlavně mládež, že islám je super a příliv uprchlíku je v pořádku.

Nic z toho by nemělo šanci na úspěch, kdyby proti těmto snahám o manipulaci s našimi dětmi a společnosti čelila většina veřejnosti vedena moudrými a nesobeckými lidmi. Bohužel se obávám, že tomu tak nebude.

Ilustrační obrázek Foto: Reuters
Ilustrační obrázek Foto: Reuters

U nás se totiž z tématu islámu stala šance pro mnohé zkrachovalé a neúspěšné politiky vrátit se zpět ke korytu. Zároveň mnozí lidé, kteří by jinak nedokázali oslovit voliče, si na tématu islámu snaží udělat kariéru. Bohužel toto ošálení zasáhlo i mnohé původně apolitické antiislamisty a dnes je na antiislámské scéně řež o to, kdo je víc antiislámský a kdo tedy má šanci získat více hlasů. Součásti tohoto mámení se stala i snaha postavit na tématu antiislámu politické strany.

Kdybych byl multikulturalista či muslim, tak bych z tohoto vývoje měl radost. Nic totiž nedokáže více diskreditovat a pošpinit antiislám, než jeho politické zneužití. Jakmile se bude odpor proti islámu využívat politicky, i ze strany původně apolitických hnutí, pak mnozí lidé dostanou pocit, že vlastně ani se nic moc neděje, že je to je další snaha jak oblbnout voliče a získat šanci se dostat ke korytu.

Právě z tohoto důvodu jsem se já sám osobně nezapojil do žádné politické strany, ani nepřijal nabídku být politikem za nějakou stranu, protože vidím více škody než užitku z takového rozhodnutí.

Podle mého názoru by antiislámské hnutí mělo být přísně apolitické ve smyslu podpory nějaké strany, a mělo by podporovat pouze politiky, kteří jsou proti islamizaci. Samozřejmě, že tento politik by měl zastávat i určitě další minimum morálky, jako je demokratičnost, obrana svobody člověka apod.

Proto se mi osobně nelíbí, když v České republice vidím, jak si určitá skupinka z řad antiislámistů nárokuje pozici jediných pravých bojovníku proti islámu a zároveň si na tom začíná budovat politickou kariéru. Teď ještě vše vypadá růžově, nevíme, jaké síly stojí v pozadí takové politiky, ale co vím je, že jakmile by se takoví lidé s jediným hlavním tématem – boj proti islámu, dostali do parlamentu a možná i vlády, tak by následoval klasický politický kafemlejnek, který by je semlel podobně jako byly semlety Věci veřejné či Okamura a jeho Úsvit. A co pak řeknou voliči?

Mnozí voliči pak začnou říkat, že vlastně mají multikulturalisté a muslimové pravdu, že islám nehrozí, že to bylo ze strany antiislámistů jen oblbováni kvůli zisku volebních hlasů apod. A my ostatní bojovníci proti islamizaci tak budeme čelit ještě horší situaci, než jsme doposud čelili.

Zároveň tento boj o voliče vede k tomu, že jednotlivé skupiny antiislámistů se mezi sebou víc a víc nenávidí a vedou proti sobě kampaně. Stačí se podívat jen na to, jak Jana Volfová z Bloku proti islámu (a IvČRN) dlouhodobě útočí na Okamuru. Také Marek Černoch, vůdce vzbouřenců v Úsvitu proti Okamurovi, nejprve nadával na Okamuru kvůli jeho kritice islámu a označil ho za extremistu a najednou má projevy mnohem radikálnější než Okamura, inu když jde o koryto ….Nebo na to, že na 6 února je v Praze naplánováno několik demonstrací odpůrců islámu a to vždy samostatně jednotlivými znepřátelenými frakcemi antiislamistů.

Obávám se, že právě taková politika antiislámistů povede k tomu, že multikulturalistům a muslimům bude stačit jen držet jednotu a časem porazí a jejich propaganda ovlivní názor obyvatel (hlavně mladé generace) tak, že porazí antiislamisty jako celek.

Tato anketa ukazuje naprosté rozdělení stoupenců Konvičky a Okamury, přitom kdyby se spojili, tak by mohli hodně věci ovlivnit.

 

 

Lukáš Lhoťan

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Zneužití antiislámu pro získání politického koryta ohrožuje nás všechny

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*