Znepokojující video ukazuje, jak se syrské děti učí zinscenovat falešný útok chemickými zbraněmi

Znepokojující video ukazuje, jak se syrské děti učí zinscenovat falešný útok chemickými zbraněmi

Vide níže začíná sirénou s tím, že dospělí ukazují syrským školákům, jak ležet na podlaze, zatímco jiní v plynových maskách dávají falešnou bílou pěnu na ústa dětí, které se zmítají v křečích, jakoby skutečně prožívaly příznaky požití toxických chemikálií.         

Tyto děti jsou opravdu dobří herci, protože po několika vteřinách začnete věřit, že skutečně trpí – vypadá tom jako skutečné videozáznamy, které jste sledovali v médiích – ať už jsou znepokojující – v naději démonizovat syrského prezidenta Bašára Asada tak moc, aby občané světa byli tak zděšeni, že by povolili totální válku se Sýrií.

 

Syrian Kids Learn How to Fake a Gas Attack

Footage shows Syrian children learning how to fake a chemical weapons gas attack.READ MORE: http://bit.ly/2v6Nd7E

Zveřejnil(a) The Duran dne 12. duben 2018

Video je více než 4 roky staré a akce, které děti dělají, jsou součástí hry organizované skupinou Nesma, která se nachází ve východní části Ghouty.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Znepokojující video ukazuje, jak se syrské děti učí zinscenovat falešný útok chemickými zbraněmi

  • Tyto videa by měla býti povinně promítána poslancům, aby se jim v hlavách trochu rozsvítilo a nejednali jak chovanci. Také pražská havlérka,v čele s guru Kalouskem, sluníčkáři a většina novinářů by tyto videa měli shlédnout. Ale asi by to nic v jejich mozcích nezměnilo oni už jsou naprogramováni a nemají schopnost samostatného myšlení.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*