Znamená Hatefree diskriminaci na základě politického přesvědčení?

Znamená Hatefree diskriminaci na základě politického přesvědčení?

„…ale bohužel nebudeme moci uskutečnit plánovanou besedu s Vaší předsedkyní paní Klárou Samkovou. Její názory se neshodují s naším konceptem Hate Free Culture…“

Tak nevím, ale tohle mi přijde jako učebnicový příklad diskriminace, ve stylu – pravičákům nenaléváme, zákaz vstupu komunistů do našeho podniku, 20% sleva pro sympatizanty Hatefree… a podobně. A tohle že má být nějaká tolerance, či dokonce respekt k odlišnému? Vždyť hejtfríťáci sami nedokážou tolerovat lidi s odlišným přesvědčením, než je jejich „sluníčkový“ světonázor, a přitom chtějí ostatní učit právě toleranci a respektu k odlišným lidem, ať už v náboženství, zvyklostech či kultuře. Tomu říkám „kozel zahradníkem“.

Klára Samková: Zakázali mi přednášku v knihovně. Že prý jsou Hate Free. Ale já se nevzdám

A od této „nevinné“ diskriminace je jen krůček k politickému pronásledování v plné míře, tedy ke věznění lidí s odlišným přesvědčením, viz případ německého novináře Michaela Stürzenbergera, který „vyfásl půl roku kriminálu nepodmíněně“ za fotku Hitlera s palestinským muftím al Huseiním, kterou použil ve svém článku srovnávajícím ideologii islámu a nacizmu. A ta fotka je ze skutečné schůzky těchto dvou osob v době 2. Světové války, nejde o fotomontáž, ale o historický materiál!

Brutální Německo: Novinář jde do kriminálu. Za srovnání islámu s Hitlerem

V Rusku by zase novinář šel do vězení, kdyby srovnával s nacizmem třeba Putina nebo pravoslavnou církev, v Německu to platí o islámu, takže na můj v kus prašť jako uhoď – západ a východ se nezadržitelně zbližují, zatím se jakš takš drží jen „střed“ zosobněný Polskem a Maďarskem.

A pro mě z toho vyplývá jediné – nekompromisní bojkot všeho, co se nějak hlásí k Hatefree culture, kterou po tom, co její zastánci předvedli, považuji za symbol diskriminace a nesnášenlivosti k odlišnému politickému přesvědčení.

Kolaborovali s nacisty: Velký mufti
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Znamená Hatefree diskriminaci na základě politického přesvědčení?

  • Winston Churchil předpověděl, že fašisté budoucnosti sami sebe budou nazývat antifašisty. Zdá se, že měl pravdu.

  • Hate free je fasismus s opacnym znaminkem. Je to utok na svobodu mysleni, vyjadrovani se, na svobodu ve sve podstate. Je to stejne jako Zakony proti rasismu. Je to domuceni k tomu, jak se mame chovat. Potlacuje to prirozenou obranu lidi, pramenici z jejich vlastni zkusenosti a zavadi prostredky k vynucovani, nejenom jak se mame chovat, ale na druhe strane chrani a uprednostuje skupiny lidi, ktere jsou timto proti nam zvyhodnovani. Ukazuje se to na namesti ceskych vesnic o svatcich, ktere opanovali neprizpusobivi cikani a mistni gadzove maji obavu neco proti tomu podniknout, ci rici, aby nebyli persekuovani. Urady si tak lzou do kapsy, omezuji nasi svobodu. Ten problem si musi spolecnost vyresit sama, bez nejakych diskriminancnich zakonu, ktere uprednostnuji mensiny na ukor vetsiny. Za chvili by nam uzakonili pocet ekonomickych migrantu, ktere musime doma prijmout a starat se o ne!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*