Známá herečka Kate Hudson vychovává svou dcerku jako „bezpohlavní“

Známá herečka Kate Hudson vychovává svou dcerku jako „bezpohlavní“

Hollywoodská hvězda známá z filmů „Na pokraji slávy“ a „Jak ztratit kluka v 10 dnech“ diskutovala o výchově svého nejmladšího dítěte –  jak je to v dnešní době jiné.       

Herečka Kate Hudson se nedrží standardních postupů, pokud jde o genderovou identitu jednoho z jejich dětí.Tato populární hvězda nedávno odhalila, že vychovává svou nejmladší dceru Rani Rose, která se narodila v říjnu loňského roku, jako „bezpohlavní“.

Rani Rose je třetí a nejmladší z jejich dětí. Otec je hudebník Danny Fujikawa.

Herečka (39) má také dva syny z předchozích vztahů s frontmanem kapely Black Crowes Chrisem Robinsonem.

Nicméně, vychovala tyto děti, které se narodily jako biologičtí muži, jako chlapce.

„To opravdu nezmění můj přístup,“ řekla portálu AOL v exkluzivním rozhovoru o výchově svého nejmladšího dítěte, biologické dívky.

„Myslím, že prostě vychováváte své děti individuálně – bez ohledu na to, zda jako bezpohlavní,“ dodala.

„Stále nevíme, jak se bude chtít identifikovat. Řeknu vám, že právě teď, je neuvěřitelně ženská svou energií, jak zní a jak se chová,“ uvedla. „Je to velmi odlišné od chlapců a je opravdu skutečně zábavné nakupovat dětské oblečení.“

Mezi levicově smýšlejícími celebritami v Hollywoodu se bezpohlavní přístup stává čím dál více oblíbeným trendem.

Zpěvačka Pink vydala podobné oznámení v roce 2017, když odhalila, že vychovává své děti v „domácnosti bez nálepky“. Jejím záměrem je vychovat své biologicky mužské a biologicky ženské děti prakticky stejným způsobem.

Ve stejném roce, britský komik Russell Brand učinil totéž. U svého biologicky ženského dítěte Mabel chce počkat, „jak se zformuje“ a nechá dítě, aby si samo vybralo své pohlaví později v životě.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*