Zlo má navrch a normální slušní lidé jsou pronásledováni

Zlo má navrch a normální slušní lidé jsou pronásledováni

Smekám před Žarkem Jovanovičem „Raptorem“ s paní, Jirkou Černohorským a dalšími jejich následovníky.

Jejich činy jsou projevem elementární lidské slušnosti, kterou „lepšolidé“ již dávno ztratili. Lež a nenávist v podání „lepšolidí“ již dávno zvítězila nad pravdou a láskou.

O opakovaných skandálních snahách o přepisování historie, nejen naší, jsem již psal vícekrát. Bohužel události kolem zneuctění sochy maršála Koněva na Praze 6 a okolností kolem celé věci ze strany vedení tamní radnice mne nutí napsat pár řádek.Normální lidé dobře znají okolnosti kolem druhé světové války. Jak vše začalo, jak byla naše země nejprve zrazena západními spojenci a rozervána na kusy Německem. Jaké utrpení si prožilo obrovské množství lidí z naší země. Kolik jich bylo zavražděno při záboru sudet, kolik jich bylo povražděno za protektorátu, kolik jich padlo v bojích, kolik jich zahynulo v koncentračních táborech a kolik jich zemřelo na následky otrockých prací při nuceném nasazení. A normální lidé také vědí, že drtivou zásluhu na osvobození Československa měla Rudá armáda, která při osvobozování našeho území přinesla obrovské oběti ve svých řadách. Američané u nás pozabíjeli mnohem více našeho civilního obyvatelstva při zcela nesmyslných náletech na samém konci války, nežli Němců. V čele vojsk Rudé armády stál maršál Koněv a proto má v Praze pomník. Jde o projev úcty vztahující se k událostem 2. světové války.

Hlupáky to nezajímá a „lepšolidé“ úmyslně naprosto vše překrucují. Ale to je jim málo. Nenávistí se mohou zalknout a verbálně i činy dle mého zcela naplňují řadu skutků, za které by měli být tvrdě trestně odstíháni. A nejde o žádné maličkosti. V jejich opakovaném jednání jasně vidím i trestné činy proti republice.

Polití památníku barvou a posprejováním je naprostý projev neúcty k tisícům obětí 2. světové války z řad příslušníků Rudé armády, kteří položili životy při osvobozování Československa. Postoj vedení radnice Prahy 6 je naprosto skandální. Jde o evidentní schvalování tohoto neuvěřitelného barbarství a neochota pachatele dopadnout, protože zjevně kamerový systém tento čin zdokumentoval. Tento postoj oprávněně vede k otázce, jestli to celé nebylo řízeno a zorganizováno „lepšolidmi“ s přímým zapojením lidí z vedení radnice Prahy 6. Výrok starosty Prahy 6 o tom, že by také mohla socha skončit ve sběru celou věc jasně podtrhuje. Zakrytí celé sochy plachtou na pokyn vedení radnice Prahy 6 je ostudným pokračováním v projevu naprosté neúcty, byť kryté účelovou legendou vedení radnice „o ochraně sochy před dalším vandalstvím“.

Pokus Žarka Jovanoviče „Raptora“ a jeho paní (omlouvám se, že neznám její jméno) památník vyčistit a alespoň chvilkové odstranění plachty zahalující pomník ze strany Jiřího Černohorského vnímám jako projev základní lidské slušnosti a projev osobní statečnosti.

Všichni tušili, co se asi stane a co se také stalo. Během pár minut jejich snažení na základě záběrů kamerového systému již byli „řešeni“ policií a jejich opletačky s mocí tím pravděpodobně nekončí.

To je tragická realita naší země v roce 2019. Zlo má navrch a normální slušní lidé jsou pronásledováni. A to ještě všichni obyvatelé naší republiky ze svých daní platí policejní ochranu starosty Prahy 6 …

A bude hůř !!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Zlo má navrch a normální slušní lidé jsou pronásledováni

  • · Edit

    Zlo a nenávist má navrch ve svém neosobním primitivním malém rozměru a času jako slimák a živočich prvého a druhého rozměru. Zlo je spící temnota nevědomosti v osidlech bludů. A dobro je jako denní světlo a lásky oživujícího Slunce a Měsíce. Bez něho žádné omezené zlo nemůže žít.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*