Zlatá totalita za komunistů. Ta dnešní totalita se tváří demokraticky, ale je mnohem zákeřnější.

Zlatá totalita za komunistů. Ta dnešní totalita se tváří demokraticky, ale je mnohem zákeřnější.

Opět se vracím na scénu po měsíční nucené odmlce. Cenzura facebooku mě jako již několikrát v minulosti zcela odstřihla od mediálního prostoru. Asi jsem zlobil, ale já rád, protože svoboda slova je dnes daleko více omezována než za oněch komunistů a sledování, či odposlouchávání lidí tajnou policií dosahuje rozměrů pro běžného občana těžko představitelných.

O těchto věcech se prostě mluvit musí a je mi úplně jedno, že vládní představitelé tento žalostný stav vehementně popírají a trollové zasedající v parlamentních lavicích vytvářejí zákony stavěné pro šikanu obyvatelstva. Dokonce jsou z našich daní a tedy z naší práce placení trollové na facebooku, kteří za 100 Kč na den udávají nebo chcete li nahlašují občany za uveřejňování údajně nevhodných příspěvků nebo komentářů. Nikdo však neprověřuje oprávněnost těchto nahlášení. Prostě jsou lidem blokovány účty, avšak mnohdy úplně za nic. Oni trollové pobírají naše peníze i za to, že vyprovokovávají bouřlivé, emočně založené diskuse, kde lidem mnohdy stoupne krevní tlak i vztek a následně je udávají. Mnoho z nás ví velmi dobře o čem to je. V žádném případě nejde totiž jenom o mou osobu.Nyní Vám napíši, o čem se nesmí v negativních souvislostech psát články do veřejného mediálního prostoru, či tyto články komentovat na FB.

Řekl bych, že první místo zaujímají židé. Napíšete li cokoliv negativního na jejich adresu tak je ihned problém. Dotknete li se Izraele-nelegálního státu-je zle. I já osobně mám vůči židům své výhrady, avšak nelze je pojímat paušálně. Skutečně je potřeba odlišovat. Osobně vnímám jako největší celosvětové zlo Chazarské elity, což jsou židé, ale je nutno říci, že konvertovaní-tedy nejsou židy semitskými-rodnými. Tyto elity vládnou světu jelikož ovládají světový bankovní sektor / Rotschildové, Rockefellerové, Sorosové a mnoho dalších/ Jsou to vyděrači celého světa, ale také vyvolávači válek. Dokonce i dnes problematická migrace je záležitostí hrající do karet právě jim, ale to je na širší debatu. Nemám rád sionisty a talmudisty, což jsou radikální výhony judaismu nesoucí v sobě prvky fašismu,nacismu, xenofobie a genocidy. Tito dokonce zacházejí tak daleko, že tvrdí o křesťanech, že tito jsou jejich otroky nemajíc vůbec žádných práv atd. Je ta podobnost s islámem skutečně náhodná????

Na druhé místo zapovězených témat bych řadil kritiku islámu a negativní postoj k migrantům. Toto se také postihuje, ale proč??? Vždyť je všeobecně známo, že křesťanství a islám jsou neslučitelné!!! Ten kdo mluví o integraci muslimů do naší společnosti je lhář a blázen. Muslim se nemůže integrovat, neb víra mu to přísně zakazuje. To, že se někteří muslimové jako integrovaní tváří je jen na oko, jelikož je to nutnost pro přežití v křesťanské společnosti /stejný způsob používají také Chazarští židé/, avšak nebezpečí tím neklesá-ba naopak. Až jejich populace v naší společnosti vzroste na určitou hranici, tak si začnou klást podmínky a začnou se radikalizovat. Co budeme dělat potom ví snad jen bůh, ale to již bude prolévána krev. Bohužel ve větší míře ta křesťanská. Zatím nás to stojí jen nemalé peníze z našich kapes. To horší nás ještě čeká!!

Třetí místo v mém žebříčku zaujímá Rusko. Budete li psát v pozitivním smyslu slova o Rusku nebo o Putinovi, tak se okamžitě stanete terčem útoků a napadání. Budete li Rusko a Putina špinit-budete in a parlamentní nemakačenka z pravé strany politického spektra vám budou dokonce tleskat a každé noviny vám článek i otisknou. Dost možná, že se se špínou a lhaním dostanete i do České televize. Ta totiž má lhaní a špinění ostatních nejraději.

Místo čtvrté u mne obsazují cikáni. Téma všemožně zakazované a cenzurované. Myslím však, že toto nemusím nijak rozebírat, protože většina z nás dobře ví jak to je. Stále dokola omílané téma, ale výsledek 0.

Pátými v pořadí jsou teplouši, nebo chcete li buzeranti. Pardon-to se nemá říkat že??? Oni jsou jen trošičku teplejší a hrají si s lulánkama a mají se nazývati homosexuály. No nevím-ať si s těma pinďourama dělají co chtějí a taktéž s julčama. Klidně nechť si to strkají třeba do včelího úlu-to mi je fuk. Chtít však mít stejná práva jako mají skutečné matky dětí je značně přes čáru. Zde už se pak jedná o dehonestaci matek a normálního způsobu sexuálního života, ale bohužel i o dehonestaci zcela tradičního pojetí rodiny. Je s podivem, že i církev je na straně buzerantů. Co bychom však mohli chtít, když každý druhý církevní papaláš je buzna. Přitom se zde jedná o zásadní rozpor s biblí a křesťanskými hodnotami. Oni ti naši předci dobře věděli proč takovéto konání bylo zapovězeno a nazýváno nečistým.

Dalo by se takto pokračovat samozřejmě dál, ale ptám se-má to smysl??? Pro mě to samozřejmě smysl má, ale občanská společnost je dosti netečná a to i přesto, že na takové dekadentní věci platí nemalé prostředky prostřednictvím daní. Každý z nás je nucen na takový šmejd pracovat a musím říci, že to normální není. Komu to slouží??? Vždyť je tímto svinstvem záměrně rozeštvávána slušná společnost!! Nebo už slušná společnost není???

Závěrem bych rád podotkl, že jak jsem psal v úvodu o židech, tak nemám proti židům zhola nic-tedy pokud se jedná o židy semitské a ne o tu Chazarskou pakáž spojenou se sionisty a talmudisty. Je to stejné jako s Němci-nevadí mi pokud to nejsou nacisti. To jen proto, aby zase nějaký kašpárek má slova třeba v Britských listech nepřekrucoval a nevyzýval policii k tomu abych byl uvězněn.

Nezdá se Vám milí čtenáři, že svoboda slova a demokracie se stávají jen prázdnou frází???
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Zlatá totalita za komunistů. Ta dnešní totalita se tváří demokraticky, ale je mnohem zákeřnější.

 • Rozdil mezi totalitou vybudovanou za CCCP u nich doma a v jejich satelitech Varsavske smlouvy a totalitou hegemona USA je nasledujici:

  – CCCP totalita byla praktikovana pouze v jejich sfere vlivu a v komunistickych zemich jako v Cine, na Kube, ve Vietnamu atd.

  – Dnesni totalita mafiozniho otrokare USA a jeho poskoku v NATO zahrnuje az na 4 zeme, ktere si chteji zachovat suverenitu, prakticky uz cely svet, dale organizace jako EU, OSN, Amnesty International, Open Society, NGOs, atd. Ti vsichni vcetne politiku, medii, uplacenych NGOs vytvareji propagandu ve prospech NWO, coz je uplne ovladnuti sveta pod US otrokarem, jeho armadou a NATO, coz je poskok pod jejich velenim. Evropa neni demokraticka, ani svobodna, je ovladana Nemeckem, okupovanym jednotkami USA, smluvne vazanymi v Nemecku, udrzujicimi odposlouchavani vsech, nepodlehani nemecke jurisdikci, spravujici sve zakladny a atomove zbrane. Proto provadi Nemecko politiku USA, je jejich lokajem v ramci propagandy proti Rusku a podporou migrace, ktera ma znicit narodni staty a zbytky jejich svebytnosti.
  Co je pro Evropu smrtelne nebezpecne jsou neustale provokace Ruska na jeho zapadni hranici, kde USA a NATO shromazduji valecne svazy pro valku s Ruskem a poradaji neustale manevry i v Cernem mori. Rusko uz nebude valcit na svem uzemi, ale na utok odpovi jadernymi zbranemi, ktere znici vsechny staty NATO a USA.

 • Jo zbohatlíci a lidé vysoce postavení si dnes chrochtají. A ostatní na to doplácí. Co bylo dříve dobré to se zničilo , každý může podvádět pokud zná zákony, kde je mezera a má dobré právníky. Stačí se podívat na devastaci zdravotnictví a devastaci školství . Jestli to půjde takhle dál, tak v budoucnu budeme dobrou kolonii s dobrými otroky a zapleveleni etnikem, které nás bude usurpovat a bude pro nás nebezpečné.

 • Demokracie se překládá jako „Vláda lidu“. Nyní je třeba se zaměřit na to, v jakém pádě to chápeme. Ti kteří vládnou, chápou vládu komu – lidu. Ti, kteří nevládnou si myslí, že by to měla být vláda čí – lidu. Každý si demokracii vyloží po svém.
  V demokracii existuje paradox – když zvítězí demokratické síly, ty nedemokratické pořádají nejrůznější akce na to, aby výsledek volby zvrátily. Naopak, když zvítězí nedemokratické síly, ty demokratické se připravují na další volby, aby své chyby napravily.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*