„Zlatá“ Angela Merkelová a německý nacismus naruby

„Zlatá“ Angela Merkelová a německý nacismus naruby

Mnozí asi znají ten starý dobrý vtip s Rádiem Jerevan. Dotaz: „Prosím, odpovězte na otázku, zda socialismus bude někdy zlatý?“. A odpověď RJ: „Ano. Za komunismu. To lidi budou říkat „Jó, zlatej socialismus““.

A přesně tak to může být za rok, pokud volby v Německu vyhraje vyučený knihkupec a ortodoxní socialistický multikulturalista Martin Schulz, kterého v roce Silvio Berlusconi označil za vhodné kápo do koncentračního tábora.

Prostě a jednoduše budeme říkat „Jo, zlatá Angela Merkelová, to byly časy“. A opravdu se máme na co těšit, hlavně pokud by Maďaři a Poláci pokračovali ve své vzpouře proti přijímání muslimských migrantů.

Viz dnešní článek Standy Jahody „Berte migranty, nebo vystupte!“ vzkazuje EU Polsku a Maďarsku se kterým opravdu vřele souhlasím.

Jen bych ale očekával, že někdo z těch politických nýmandů, kteří aspirují na prezidentský stolec se k tomu vyjádří buď tak nebo onak a podle toho také budou voleni či nevoleni. Já jsem samozřejmě pro a tedy souhlasím s koncepcí „Vůbec nebrat“.

Není pro to totiž jediný rozumný důvod. A když jsme u těch odkazů, tak ještě jeden a sice z jiného Rádia Oldies, který neumím vytisknout.

Velkou Británií cloumá velký skandál s náboženským podtextem. Jedna čokoládenská firma vyhlásila místo akce Hledání Velikonočních vajíček akci Hledání „Britských vajíček“.

Možná v tom mám trochu nepřesnost, kterou mi jistý „pisálek“, který nemá nic jiného na práci, bystře vytkne, ale pro tento marketingový tah mohla mít ta firma jen jeden jediný důvod.

Vlézti do pihele početné muslimské komunitě ve Velké Británii. Nic jiného mě prostě nenapadá.

Ale zpět k Německu. Všichni víme, co byl německý nacismus a jakých zločinů se dopustil. A s naprosto čistým svědomím, a neadresně, tedy nežalovatelně, mohu za užitečné idioty prohlásit všechny, kdo se pokouší stavit nacistické zločiny na roveň těch sovětských.

Jistě, co se počtu mrtvých týče, může to být srovnatelné. Nikoli však co se motivace týče a ani co se způsobů provedení týče. Tam je diametrální rozdíl a z těchto zločinů nacismu, kdy se režim snažil vygumovat jeden celý národ, má Německo dodnes kocovinu.

Ovšem, napravovat věci lze různým způsobem. Tak třeba, pokud manželka přichytí manžela při jasné nevěře, ten se ale chce usmířit a dál rodinu živit, tak tím nejpitomějším způsobem pokání vůbec by bylo, dobrovolně si utít pohlavní úd.

Bylo by to sice moc hezké gesto, ale jak říká můj ctěný kolega Josef Hejna, bylo by to na exkrement a to dokonce blábolivý. Asi z fyzické bolesti na tím utětím, ale tak z vědomí, že od té doby jsem pro manželku a i jiné ženy nepoužitelný.

A přesně tak, samozřejmě podvědomě, se chová německá kancléřka Angela Merkel. Řekla si: „Náš německý národ napáchal mnohé zlo a proto je potřeba jeho zločinnou krev zředit a doplnit jinými, nacismem nezkaženými geny“.

Sice to je moje pouhopouhá fantazie, ale řekněte prosím, zda na tom není alespoň kousek pravdy? Jako v tom slovenském vtipu, kdy na baču volajú: „Bačo ženu ti jebů“ A on si proškrábe zamrzlým okénkem průzor a hovorí: „Ano, zvonku to tak vyzerá“.

A to přesně říkám i při pohledu na Německo, ale i jiné země. Zvonku to tak vyzerá, ale jsou základní příčiny tohoto muslimského (Bedřich Marjabko snad promine) průseru v Evropě taky přesně nevím. Jenom vím, že to naši drahou Evropu „j*bů“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*