Život nebo smrt – ve 2. kole prezidentské volby budu volit Miloše Zemana

Život nebo smrt – ve 2. kole prezidentské volby budu volit Miloše Zemana

Důvodů, proč současného prezidenta nevolit je mnoho.Ale ! Postoj Miloše Zemana k migraci, oproti jeho soupeři, je natolik zásadní, že převyšuje svojí důležitostí úplně vše. A proto budu volit současného prezidenta a prosím o jeho podporu i Vás.

Obrovské množství migrantů zaplavilo náš kontinent a problémy vidíme všude, kde jsou ve větším počtu. Rapidně se zhoršující bezpečnostní situace, šíření exotických chorob, útlak původních obyvatel, strach, snížení kvality života a blížící se obrovské ekonomické problémy.

V Africe se šikují miliony migrantů dalších, jak přiznávají i všemožné instituce a neziskovky. A ti chtějí jít na kontinent zaslíbený – do Evropy.

Přístup Merkelové a špiček EU je takový, že vůbec nemíní vystavit migrantům jasnou stopku. A co hůře. Pod všemožnými pohrůžkami sankcí je chtějí vnutit do zemí, které je nechtějí. A má jít o přepočet dle počtu obyvatel, což na ty miliony čekajících jsou statisíce pro naši zem.A to nás zlikviduje. Jako zem, i nás, původní obyvatele.

Jediný, kdo nás může ochránit je naše politická reprezentace, vč. prezidenta republiky, který je vrchním velitelem naší armády.

Pan Drahoš nesčíslně-krát svým vystoupením jasně vyjádřil svůj postoj, že je migraci nakloněn.

Miloš Zeman je tvrdě proti ní.

A jelikož jde v tomto smyslu o volbu doslova života proti smrti, budu volit Miloše Zemana a prosím o to i Vás všechny.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Život nebo smrt – ve 2. kole prezidentské volby budu volit Miloše Zemana

  • Trio vítacích inteligentů : Drahoš., Halík a Kohout. Je to spíše panoptikum, ale situace je vážná a v žádném případě ten kdo nechce zde mít nakýblované migranty tak n e m ů ž e volit Drahoše. Cožpak všichni volitelé Drahoše jsou slabomyslní a nevidí co se děje ve státech kde přítomnost migrantů působí stále větší potíže a vzrůst kriminality, kterou se EU snaží ututlávat a migranty nesoudit. Lituji mladé lidi, kteří již mají záměrně vymyté mozky a vůbec neví , která bije a co jim specielně do budoucna by hrozilo od islámských migrantů, kteří svým množícím efektem by klidně zlikvidovali původní obyvatelstvo Evropy.

  • Nesmíme si zvolit prezidenta, který předem deklaruje, že si sedne na Pražský hrad a odevzdá moc do Bruselu. Pro mne je Drahoš srovnatelný s Háchou. I když má Zeman mnoho chyb, zastává zájmy své vlasti.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*