Židé v Evropě jsou v ohrožení

Židé v Evropě jsou v ohrožení

Je velmi zarážející, že různé neziskové organizace a politici, vítající takzvané uprchlíky v Evropě, mají plná „ústa“ humanismu, ale vůbec se nezajímají o osud evropských Židů, kteří se ocitli v nebezpečí.

Každým rokem čím dál tím více narůstá útoků vůči Židům. A některé končí i smrtí. Takové případy například můžeme zaznamenat ve Francii, kde se útoků dopouštějí migranti, pocházející i z aktuální migrační vlny. Žel musíme konstatovat, že tyto útoky s největší pravděpodobností nikoho nezajímají.

(ilustrační foto) | zdroj foto: Reuters
(ilustrační foto) | zdroj foto: Reuters

Proč i politici, uznávající multikulturní společnost, se razantně zastávají migrantů, ale o Židech, kteří trpí v důsledku islamizace Evropy, mlčí? S největší pravděpodobností v dnešní aktuální situaci asi není vhodné pro některé lidi se pozitivně vyjadřovat o Židech a celkově o politice Izraele.
Dnes se o Židech mluví, jen když to někomu vynese politické body. Bohužel taková je situace.

Izraeli je často vyčítána jeho agresivní politika. Ale pokud si opravdu detailně prostudujeme politiku Izraele, tak přijdeme na to, že jeho politika je de facto politikou obrannou. Vždyť Izrael je v permanentním ohrožení. Každý den jsou ohroženy na životech desítky Izraelců.

Stát Izrael se musí neustále bránit proti útokům Arabů, kteří jsou k nenávisti vůči Židům podněcováni. Myslím, že nikdo z nás si nedovede představit, jaké to je žít v Izraeli, kde na vás neustále číhá nebezpečí v podobě zákeřného útoku.

Jen pro zajímavost. Více než sedm tisíc Židů emigrovalo loni z Francie do Izraele, což je více než dvojnásobek oproti roku 2013, kdy jich do židovského státu dorazilo 3293.Ještě větší odliv Židů z Francie předpokládá Židovská agentura pro Izraeli letos, kdy by jich mohlo být více než 10 tisíc.

Je zarážející, koho v poslední době preferuje západní Evropa.

 

 

Petr Cvalín

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Proč hoří ve Francii kostely?

Proč hoří ve Francii kostely?

Neexistují žádné oficiální údaje o počtu zapálených katolických kostelů, podle francouzského ministerstva vnitra však v…

3 Komentáře “Židé v Evropě jsou v ohrožení

 • Děkuji za pěkný článek. Je to tak.
  Multikulti šílení sluníčkáři nás kritizují za údajný „rasismus“ a „xenofobii“, ale zcela zavírají oči před muslimskými zvěrstvy v západní Evropě, viz. masová kriminalita muslimů – sta tisíce znásilněných bílých žen, krádeže, vraždy bílých lidí, hlásaní nenávisti vůči lidem jiného vyznání – např. viz stále častější útoky na Židy.
  Havloidi využívají tragédii holocaustu pro získání politických bodů, ale najednou jim nevadí antisemitismus a útoky ze strany muslimů vůči Židům. Stejně tak jim najednou nevadí útoky a nenávistná slova muslimů směrem na adresu Izraele.
  Svým způsobem se tak trochu nedivím Izraeli, že nakládá s muslimy tak jak nakládá.
  Muslimové vždy chtěli Izrael zničit a vyhladit Židy. Sám Korán je plný nenávisti vůči Židům. A Mohamed sám vyvražďoval Židy jako klaté.
  Islám je totiž kopií Vatikánu. Ono totiž dvě skupiny odmítly papežskému Vatikánu poslušnost:

  – prvotní skuteční křesťané
  – Židé

  Proto Vatikán se snažil tyto skupiny zničit.
  A využil k tomu svůj vytvořený nástroj – ISLÁM.
  On judaismus a Židé odmítli papežovu vládu nad Zemí. Viz např. Židé zachovali den odpočinku sobotu tak, jak přikazuje Desatero a tím pádem odmítly papežovo stavění se do pozice Boha (Vatikán přesunul den odpočinku na neděli, protože to byl jeden z tahů, pomocí něhož se chtěl papež dostat do pozice Boha). Navíc Židé zabránili papeži ovládnout Jeruzalém.

  Proto dodnes Vatikán (první šelma Janova zjevení) na Židy útočí.
  Proto Vatikán hubil po celá staletí Židy jako klaté. Proto Vatikán prostřednictvím svého agenta Hitlera spáchal holocaust na židovském národu. Proto Vatikán do dnešních dnů neuznal Izrael jako židovský stát. A Vatikán také nemá v plánu existenci státu Izrael někdy uznat.

  Izrael byl oklamán – v současné době se přátelí s těmi, kdo jej ve skutečnosti skrytě nenávidí a jen ho využívají pro své zájmy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*