Žhavé konspirační teorie: 10 úmrtí celebrit souvisejících s Ilumináty

Žhavé konspirační teorie: 10 úmrtí celebrit souvisejících s Ilumináty

Ilumináti často hrají významnou roli v popové kultuře, ve filmech, televizních pořadech, videohrách a komiksech. Je zřejmé, že tato tajná organizace, která údajně ovlivňuje světové dění a mnoho významných osobností včetně jejich členů, existuje ještě i dnes. Jsou silně spojeni se zábavnými médii a celebritami.

Mnoho nadšenců se domnívá, že tato tajná organizace má na svědomí mnoho z nejvíce kontroverzních úmrtí v historii. Některé osoby z politického života údajně zemřely rukama Iluminátů, jako John F. Kennedy, Jr., jeho bratr Robert, Abraham Lincoln a dokonce i princezna Diana. Ano, tyto teorie zní naprosto absurdně a nikdo nemůže s jistotou říci, zda jsou alespoň z části pravdivé.

Podívejme se na celebrity, o kterých se tvrdí, že byly zabity Ilumináty. Jedná se o čistou spekulaci, ale i konspirační teorie nám mohou dát důvod k zamyšlení, nemyslíte?

10. Cory Monteith

Cory Monteith

Hvězda pořadu Glee právě dokončila svou rehabilitační léčbu v boji s drogami a byl již údajně čistý a střízlivý. Což je také důvod, proč veřejnost šokovalo, když se objevily zprávy, že Cory Monteith byl nalezen mrtvý v hotelovém pokoji ve Vancouveru v červenci 2013, údajně kvůli předávkování alkoholem a drogami. Teoretici na Ilumináty ihned prohlásili, že jeho smrt byla prostě rituální oběť.

9. Anna Nicole Smith

Anna Nicole Smith

Ve svém krátkém, ale bouřlivém životě, Anna Nicole Smith zažila mnoho útrap, nejhorší tragédií byla smrt jejího syna. Říkalo se, že se z jeho smrti nikdy úplně nedostala a o několik měsíců později zemřela na údajné předávkování drogami. Mnozí přičítají smrt této celebrity depresím, ale teoretici na Ilumináty věří, že její smrt byla jednou z rituálních obětí organizace.

8. John Lennon

john lenon

Zdá se, že John Lennon učinil řadu kontroverzních prohlášení, které ho dostali do potíží, až do té míry, že byl považován za hrozbu pro INS a FBI, kteří jej měli pod dohledem. Teoretici na Ilumináty věří, že jeho vrah, šílený fanoušek Mark David Chapman, měl nařízeno od organizace zabít Lennona, aby jej umlčeli.

7. Amy Winehouse

Amy Winehouse

Amy byla velice talentovaná, ale její kariéru provázela řada problémů. Po celá léta, Amy Winehouse bojovala s alkoholem a drogovou závislostí a v jednom z jejích posledních koncertů před její smrtí dokonce upadla na pódiu, zjevně pod vlivem alkoholu. Koncert nedopadl tak, jak bylo podle plánu a zasadilo to její kariéře pořádnou ránu. Podle teoretiků na Ilumináty, byla zabita, protože měla Amy nařízeno od organizace poslouchat jejich pokyny a používat jejich trojúhelníkový symbol, s čímž ona nesouhlasila. Dle oficiálního vyjádření, zemřela na předávkování drogami a alkoholem v roce 2011.

6. Kurt Cobain

Kurt Cobain

Zpěvák kapely Nirvána Kurt Cobain, měl dostat příkaz od Iluminátů, aby se podílel na projektu organizace při pokusech a studiích kontroly mysli. Cobain údajně projevil mnoho skepse v této proceduře, a zdráhal se jí účastnit. Kvůli porušení subordinace, byl viděn jako hrozba a zemřel v důsledku střelného zranění v dubnu roku 1994. Oficiálně byl jeho případ prohlášen za sebevraždu, ale mnozí mají tendence se ptát, zdali to byl pravdivý závěr.

5. Whitney Houston

Whitney Houston

Smrt Whitney Houston byla šokující, i když mnozí nebyli překvapeni z oficiálně předložené příčiny smrti: předávkování drogami. Houston bojovala s drogovou závislostí mnoho let před svou smrtí, ale mnozí věřili, že již byla vyléčena. Říká se, že byla zabita jako oběť Iluminátů, i když důvody, proč by ji chtěli členové organizace zabít, jsou nejasné.

4. Brittany Murphy

Brittany Murphy

Tato celebrita si získala uznání po natočení filmu Clueless, po kterém dostávala vážnější role. Brittany Murphy šokovala veřejnost, když se náhle objevila v médiích informace, že se náhle zhroutila a zemřela za záhadných okolností. Po vyšetřování, bylo oficiálně řečeno, že příčinou její smrti byl zápal plic a anémie, ale když o několik měsíců záhadně zemřel i její manžel, zpráva toxikologie údajně ukázala, že jejich domov obsahoval v základech vysokou úroveň toxických plísní. Teoretici na Ilumináty ale tvrdí, že tyto jedovaté plísně mohly být v domě umístěny schválně.

3. Aaliyah

Aaliyah

Právě když její hudební kariéra vzkvétala a její budoucnost se zdála tak jasná, 22letá R&B zpěvačka Aaliyah zahynula při leteckém neštěstí. Ona i její doprovod zahynuli chvíli po staru z Baham. Teoretici na Ilumináty věří, že byla obětována organizací, aby její protějšek R&B a nadcházející hvězda Beyoncé, která tvrdí, že je členkou elitního kruhu, mohla vzrůst na slávě bez tak značné konkurence.

2. Philip Seymour Hoffman

Philip Seymour Hoffman

Stejně jako mnoho jeho kolegů herců, Philip Seymour Hoffman podlehl údajně smrti z předávkování drogami v jeho bytu v New Yorku. Říká se, že když jsou Ilumináti mimo, aby mohli učinit krvavou oběť, obvykle se zaměří na jedince, kteří se již potýkali se závislostí na drogách a alkoholu. Seymour Hoffman byl jistě snadný cíl, zdali je pravdou, že padl za oběť této organizaci.

1. Michael Jackson

Michael Jackson

Jako domnělý člen Iluminátů, král popu, se mohl dostat na špatnou stranu organizace, když začal proti nim hlasitě vystupovat, a chtěl také ovládnout hudební průmysl. Michael Jackson také řekl, že existovalo spiknutí, které jej chtělo zničit a označit jej za pedofila. Jeho slova jej mohla stát život, když byl v červnu roku 2009 nalezen mrtvý, dle oficiální verze kvůli předávkování léky.

 

Cclub/ svobodnenoviny.eu
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Žhavé konspirační teorie: 10 úmrtí celebrit souvisejících s Ilumináty

  • · Edit

    debilní článek na debilním webu s debilními čtenáři – zdravím soudruha kolbu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*