Ženy začínají být v centru Paříže ohroženým druhem!

Ženy začínají být v centru Paříže ohroženým druhem!

Proimigrační politika Francie a celé Evropské unie má za následek to, že se na ženy v Paříži začínají pořádat nechutné hony desítkami agresivních mužů.

Taková je současnost podle deníku Le Parisien v pařížské čtvrti Chapelle-Pajol, kde se tento městský obvod změnil v průběhu jednoho roku k nepoznání. V této no-go zóně, kterou francouzský stát nazývá stejně jako všechny ostatní jemnějším výrazem „citlivé čtvrtě“ se stal denní život pro obyvatelky něžného pohlaví každého věku peklem.

Denní realita v místě, kde „ženy nemají nárok na město“ je taková, že zde mají zakázané kavárny, bary, restaurace, chodníky, stanice metra i náměstí. Prostory okupují desítky agresivních mužů, imigrantů a pašeráků, drogových překupníků či pouličních dotěrných prodejců. Oni jsou pány města a místní ženy jen obtěžují. Mladé dívky prý nemohou vycházet samy, nemohou si obléknout sukni anebo přiléhavější kalhoty, jinak riskují například zapálenou cigaretu ve vlasech, jek se deníku svěřila jedna z obyvatelek. Dokonce i jedna 80-ti letá důchodkyně se zde stala terčem sexuálního útoku a tak raději už zůstává zavřená doma v bytě.

Zoufalé ženy zjistily, že stěžovat si nemá cenu a tak spustily petici s názvem: „Ženy ohrožený druh v centru Paříže“ a uspořádaly hromadný pochod po „zakázaných místech“. Socialistická primátorka Paříže Anne Hidalgová pod tlakem veřejnosti přiznala, že o problému ví už několik týdnů a že je odhodlaná společně s policií konat.Docela by mě zajímalo, co chce primátorka konat, když byl do prezidentské funkce ve Francii před nedávnem ustanoven vítač imigrantů Emmanuel Macron. Ten Macron, který několikrát prohlásil, že chce Francii více otevřít imigrantům. Takže podle těchto jeho vyjádření se budou spíše ještě no-go zóny (podle vítačů „citlivé čtvrtě“) nejen v Paříži, ale i v jiných francouzských městech rozšiřovat a bude jich stále více.

Je mi francouzských žen v takto ohrožených čtvrtích líto a jsem přesvědčen o tom, že ony zcela jistě vítače Macrona v prezidentských volbách nevolily, jelikož lidé, kteří přijdou na vlastní kůži do styku s vyznavači Alláha a středověkého proroka Mohameda, pro které je tento vzorem, velice dobře vědí, že jejich myšlení a skutky nemají nic společného s evropskou svobodou, demokracií a společenskou tolerancí.

Česká republika prozatím takovéto problémy nemá a proto je potřeba se z těchto věcí poučit a nikdy nedovolit, aby se zde něco takového dělo. Buďme rádi, že naše krásné ženy mohou chodit v sukních, přiléhavých kalhotách, košilích nebo tričkách se sexy výstřihy a nikterak nezahalené. Nelegální a vládní imigranti z arabských a afrických islámských zemí zde nemají co pohledávat.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Ženy začínají být v centru Paříže ohroženým druhem!

  • Nenechte se opít větami typu „Oni tady nejsou“ anebo „Budeme si muset zvykat“. Tak tedy oni tady jsou, ale ještě tak nevystrkují drápky to bude až se jejich počet procentuálně zvýší. Když je nebudeme kategoricky přijímat a tím si dělat v naší zemi bordel a přivádět do nebezpečí naše obyvatelstvo , tak máme naději, že se nám vyhne ta hrůza, která obchází okolní státy. Kdo nevěří ať se podívá na videa z no go zon a laskavě se seznámí se situací a když ještě neuvěří ať se tam jede podívat na vlastní oči. Když ani to nepomůže tak snad jedině Chocholoušek. Ale tito duševně nemocní lidé nemohou řídit náš stát, neboť by ho přivedli do záhuby Někteří politici si povýšili peníze na svého Boha, tomu se klaní a jsou schopni pro peníze udělat cokoliv..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*