Žena uřízla migrantovi penis, když se bránila před útokem znásilnění

Žena uřízla migrantovi penis, když se bránila před útokem znásilnění

Španělská policie zatkla ženu, která uřízla penis svému bangladéšskému šéfovi, když se ji údajně snažil znásilnit.

Žena, která původně pochází z Bangladéše, sama pracovala v baru v obci Sant Andreu de la Barca, tři minuty od Barcelony, a tvrdí, že její šéf, také Bangladéšan, ji několik týdnů před útokem sexuálně obtěžoval.Žena tvrdila, že její šéf zašel dál než k obtěžování a pokusil se jí donutit, aby s ním měla sex. Přitom popadla nůž a uřízla mu penis, píše El Mundo.

Inspektor Oscar Carreras, šéf místní policie, řekl, že muž byl převezen do nemocnice a podstoupil naléhavou operaci. Žena byla zatčena pro podezření z amputace penisu svého šéfa, zatímco on byl zatčen za pokus o znásilnění. Oba mají záznam v trestním rejstříku.

Kriminalita migrantů je v oblasti Barcelony tématem už léta, zpráva z roku 2019 tvrdí, že mezi deseti nejproduktivnějšími zločinci ve španělském městě se ve Španělsku narodil jen jeden.

Bizarní incident přichází ve chvíli, kdy Španělsko čelí další přistěhovalecké krizi ve svých dvou městech na severoafrickém pobřeží hned naproti španělské pevnině, Ceutě a Melille, které hraničí s Marokem.

Minulý měsíc Ceuta během jednoho dne zaznamenala, jak do města nelegálně vstoupilo nejméně 8000 migrantů. Španělská vláda tvrdí, že do Maroka deportovala přes 6 600 migrantů, ale mnoho údajně nezletilých migrantů ve městě zůstalo.

Španělské úřady se pokusily kontaktovat rodiče údajných nezletilých, kteří se dostali do Ceuty, ale 92,5 procent z nich uvedlo, že upřednostňují, aby jejich děti zůstaly ve Španělsku.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Žena uřízla migrantovi penis, když se bránila před útokem znásilnění

  • · Edit

    Je to Španělsko nejspíše si to nějak odesílat kdekoliv jinde bYch napsal ze ušetřila daňovým poplatníkům, jeho „přešetření“ nebo vyléčení.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*