Zemřel Petr Sutherland, zastánce masové migrace označován jako „otec globalizace“

Zemřel Petr Sutherland, zastánce masové migrace označován jako „otec globalizace“

Zemřel Peter Sutherland, proslulý bojovník za masovou migraci a multikulturalismus nazývaný „otcem globalizace“.  

Sutherland (71) byl během svého života klíčovým hráčem v řadě globalizačních organizací a nadnárodních korporací, včetně Evropské komise, Světové obchodní organizace (WTO) a společnosti Goldman Sachs International.

Jako zvláštní zástupce Organizace spojených národů pro migraci a nevýkonný předseda společnosti Goldman Sachs International v roce 2012, Sutherland neslavně prohlásil, že Evropská unie by měla v Británii a Evropě „vynaložit maximální úsilí, aby podkopala smysl národní „homogenity“ a připravila cestu pro multikulturní společnosti.„Spojené státy, nebo Austrálie a Nový Zéland jsou migračními společnostmi, a proto se lépe přizpůsobují lidem z jiných prostředí, než my, kteří v sobě nadále chovají pocit homogenity a odlišnosti od ostatních,“ řekl sněmovně lordů.

„A to je přesně to, co by měla Evropská unie podle mého názoru dělat, aby podkopala.“

V Irsku narozený globalista argumentoval, že údajná hrozba pro stárnoucí obyvatelstvo je „klíčovým argumentem pro rozvoj multikulturních států“ a že EU by měla prosadit masovou migraci „jakkoli obtížné to může být vysvětlit občanům.“

Sutherland dříve sloužil jako nevolený představitel bloku ve funkci evropského komisaře pro hospodářskou soutěž od roku 1985 do roku 1989.

Sutherland byl slavnou postavou mezi neoliberály a obchodníky za jeho práci předsedající jednání Uruguayského kola, všeobecné dohody (GATT), předchůdce WTO.

To vedlo ke snížení sazeb v zemědělství, textilu, službách atd. a k zavedení nových pravidel pro mezinárodní arbitráž a duševní vlastnictví.
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*