„Zemětřesení“ v Americe už zachvátilo i Evropu. Toť vše.

„Zemětřesení“ v Americe už zachvátilo i Evropu. Toť vše.

Od 11.9.2001 udělal Západ pod taktovkou USA mnoho špatných rozhodnutí.

Bezhlavé vojenské invaze s vývozem“nechtěné“ demokracie do Iráku, Lybie, Afghanistánu končící vraždami místních vůdců, brutálním rozvratem infrastruktury a zbytečnou smrtí a utrpením milionů jejich obyvatel.

Ukazuje se, jak je demokracie, kterou EU a Amerika demonstruje „nedemokratickým státům“ nestabilní, nespolehlivá a velice křehká.

Od konce 2. světové války vyvážely USA demokracii do 40 cizích států, z toho v 19 případech se jednalo o vedení moderní války. Napadni, znič, vyrabuj, znovu vybuduj a vydělej!

Morálním debaklem pro ně je, že ani jednu z těchto válek nevyhráli. A válka bez vítězství stupňuje jen frustraci armády a zklamání těch, kteří to celé financují.Nepomohlo ani zvolení Obamy, který měl „vyléčit“ národ zahnáním Bushova a Clintonova stínu, ale neodolal vábení moci velmoci a pokračoval v jejich díle.

Smutným příkladem touhy zablokovat nastupující změny v myšlení nespokojených Američanů byla drzá prezidentská kandidátka Clintonová, pilná plánovačka zahraničních invazí, která nepochopila, že teď se bude hrát o budoucnost světa a ji už nikdo potřebovat nebude.

Neúspěšné invaze a války USA se záměrem „předělat ty místní primitivy“ povinným naočkováním demokracie, nenávratně pošramotil pověst americké velmoci a zasel oprávněně nedůvěru v její hodnoty.

Tím nastarovala už v devadesátých letech dnes morálně rozvrácená Amerika nekončící uprchlický exodus, který je jasnou záminkou k dalším rozvratům fungujích zemí.

Tentokrát bude na řadě neposlušná východní Evropa.  Současná snaha o umělou demontáž svobodně zvolených vlád pod nátlakem „lidu“, obávajícího se o svobodu a demokracii, jasně ukazuje, že na řadě jsou země V4.

Svoji zkušenost a trauma s touto životu nebezpečnou pandemií americké demokracie má dodnes „humanitárně“ rozbombardovaná a národnostně rozvrácená bývalá Jugoslávie.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “„Zemětřesení“ v Americe už zachvátilo i Evropu. Toť vše.

  • V4 se snazi cizi zajmy demontovat nejdrive na Slovensku. Politicka vrazda ma nastartovat protesty a odstranit vladu Fica. Misto ni tam dat zradne loutky USA jako je Kiska, aby mohlo byt Slovensko vyuzito k priprave valky s Ruskem. Nepokoje jsou organizovany Sorosem a jeho OPS, NGOs financovanych USA. Vyuziva se i propojeni s italskou mafii k dehonestaci Fica a vlady.
    Slovaci netusi, ze demonstracemi pripravuji svou nesvobodu ve vlastni zemi a podporuji komplot zradcu proti nim. Ti slouzi cizim zajmum, ne Slovensku! Cile jsou otevreni hranice migraci, umozneni prujezdu armad NATO a USA na Ukrajinu k priprave valky s Ruskem v Evrope.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*