Země bývalého Rakouska – Uherska se musí spojit proti nové totalitě.

Země bývalého Rakouska – Uherska se musí spojit proti nové totalitě.

Občanská válka vyvolaná kyjevským majdanem na jihovýchodě Ukrajiny čili v Doněcké a Luhanské oblasti se prakticky zkliďňuje. Po roce vyvraždování východu ze strany vojenských či tzv. dobrovolnických kyjevských sil, střelba ustává a příměří postupně nastupuje. Je stahována těžká technika a vyměňováni zajatci. Není ideálno, ale je rozhodně lépe než za celý uplynulý rok.

Zdálo by se, že by se i rétorika Západu měla soustřeďovat na věci podstatné a těmi jsou, zda Ukrajina vzdor katastrofické hospodářské politiky Jaceňukovy vlády se začne vzpamatovávat. Propad hřivny, životní úrovoveň, hospodářský růst, dramatický skok inflace, to jsou prvnotní problémy.

Je to zlé, ale přesto lepší. Alespoň masivně neumírají lidé.

Vzdor tomu hysterická válečná propaganda Západu běží na plné obrátky. Jakoby válka ze strany Ruska byla na spadnutí.

Demonstrators step on Russian Prime Minister Vladimir Putin's poster during a protest against Putin's support for Syria's President Bashar al-Assad after Friday prayers in Homs

Dobře, každý národ je jiný a každý různé věci vnímá jinak.

Poláky či Estonce,Lotyše a Litevce není třeba přesvědčovat. Rusko nenávidí, Putin je Hitler a chce je napadnou takhle zítra kolem 16:00.

Zato Češi, Rakušané, Slováci či Maďaři vidí věci jinak.

Ne každý musí číst všechny mé články, takže znovu připomínám, že pokud jde o Česko, je podpora sankcí, dodávek zbraní neřkuli armádních sil prakticky nevýrazná.

Ty jestřábí pohledy našich protiruských fanatiků zcela propadly:

zpřísnění sankcí                                             36%
dodávky zbraní Ukrajině                               26%
vojenský zásah                                              23%

Vzdor tomu média, část politiků jedou ve své válečnické rétorice na plno.

Ti, kteří nesdílí kategorický imperativ, že Rusko je zločinecký stát a Putin diktátor a vrah,  jsou 5. kolonou, vlastizrádci, nepřátelé lidu.

Komické na tom je, že jsme nyní týden poslouchali, že tuto atmosféru nenávisti vytváří ve své zemi Rusko proti Němcovovi a jeho druhům.

I my se musíme bránit.

Evropská unie jako celek selhává. Měla kdysi zabraňovat válce, a proto byla vytvořena a namísto toho do války bubnuje.

Majdan bude jednoho dne největším selháním EU a neříkám to já, ale např. Henry Kissinger či bývalý prezident Sarkozy, kancléři Schmidt, Schröder či Kohl.

Na severu sousedíme s Polskem, jehož politika před 2. světovou válkou tleskala Hitlerovi jak v protižidovských otázkách, tak i k útokům na Československo.

Nemůžeme se spolehnout v EU na nikoho. Šílenství prostupuje Bruselem, Berlínem či Londýnem.

Uprostřed té všeobecné nejistoty zůstává ostrov vyvážennosti bývalých zemí Rakouska – Uherska. Koordinujme své aktivity, braňme se nové totalitě myšlení, která Západ zachvátila.

Spojme se…

 

Judr. Jiří Vyvadil

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Země bývalého Rakouska – Uherska se musí spojit proti nové totalitě.

  • Tak, jak se utužují poměry v EU, stává se stále zjevnějším, že EU je pouze projekt USA, na jeho vysněné cestě k celosvětové hegemonii. Buď se jim to podaří a pak není co řešit, budeme nevolníky v nějakém novém feudalismu. Anebo, se Evropa nějakým způsobem vzepře a potom bude také jedna z možností, sblížení středoevropských států. My, státy bývalého Rakousko-Uherska, máme k sobě stále blízko a měli bychom ve vlastním zájmu tento koaliční potenciál už nyní zvelebovat. Jsme v podobné situaci – na jedné straně velké Německo, na druhé straně velké Rusko. Buď o nás budou tyto velké země rozhodovat a dělit si nás, nebo se spojíme a získáme sílu s nimi jednat u jednoho stolu.
    Máme jinou ekonomickou úroveň než západní Evropa a tím také jiné ekonomické zájmy. Z těch bychom měli vycházet, abychom mohli prosperovat. Ne se nechat tlačit do ekonomiky vyhovující západní části EU, s tím, že když nebudeme vzdorovat a splníme řadu „podmínek“, tak nám budou milostivě přiděleny dotace.
    Anebo třeba v bezpečnostní oblasti, nemohli bychom vytvořit společné středoevropské, obranné jednotky? Vždyť už je vytváří také Polsko-Litva-Ukrajina.
    Proto platíme naše politiky, aby hájili a prosazovali naše zájmy. Hájit vlastní zájem bolí, viz současný vzdor Ruska proti hegemonii USA. Ale bez té bolesti není svoboda, ani rovnoprávnost.

  • · Edit

    Nemohu nežli s tímto článkem naprosto souhlasit a zároveň vyzvat všechny čtenáře,aby také do veřejného trhu dali kousíček své kůže,za lepší budoucnost našich dětí,vnoučat a lidstva všeobecně.Dnes se připravuje pro naši vládu největší panflet v historii ČR a to,pozvání amerických batalionů pro usazení se na našem území.Nyní už to není žádná legrace,nebo nebohé kydy strejdy Zavorálka,ale jde o těžký trestný čin vlastizrady a velezrady,kterého se dopustí každý člen vlády ČR,který za toto svinstvo zvedne ruku satanovu.Nepoučeni zvacím dopisem z roku 1968,kdy se několik soudruhů dopustilo stejného tr.činu.Nedovolme žádnému státu,aby uzurpoval naše území svojí armádou,která zde nemá naprosto co dělat.Pokud se jim to podaří,je nutno opravdu rychle provést sesazení vlády,která porušila ústavu ČR a všechna ustanovení základní listiny lidských práv a svobod občanů této země.Nebo chcete posílat své syny do předem prohrané války?Rusové vždy války končí.To byste měli vědět.Apeluji na celý národ spojme se se svými sousedy a zaražme politickým chuligánům jejich prasečiny a potrestejme je.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*