Zednáří z lóže P2 chtějí, aby Papež František byl novou osobou M1, kontrolorem peněz.

Zednáří z lóže P2 chtějí, aby Papež František byl novou osobou M1, kontrolorem peněz.

472

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.V souhlase s mnoha zdroji, které se podílí na bitvě za kontrolu práva tisknout a distribuovat dolary, eura a ostatní peníze se rekudovala na několik frakcí. Podle jednoho zdroje zednářské lóže P2 vysoké úrovně vyhrála v Itálii jednu důležitou bitvu frakce Papeže Františka, a jako konsekvence, zednářská lóže P2 teď požaduje, aby byl Papež František jmenován osobou M1, osobou, která rozhoduje jakým se budou vytvářet a distribuovat peníze. Nicméně je jedna silná frakce vojáků a tajných agentur USA, kteří si přejí totálně zrušit celou kabalistickou strukturu.

Zstímco jeden zdroj blízký královně Isabel říká, že Výbor 300, který se tak často objevuje v konspirační literatuře, byl rozpuštěn a kabalistická kontrola financí je teď vykonávána pouze 13 osobami.

Ti členové zahrnují královnu Elizabeth, Dalai Lámu, bruneiského sultána, barona Fritz Theissena, generálního sekretáře Jezuitů Adolfa Nikoláse, Davida Rockefellera, George Bushe sr., a jiné ještě neidentifikované osoby, mezi nimi také nějaké z číny. Je pravděpodobné, že belgický král a královna Betriz z Holandska v současnosti podají demisi z této skupiny.

Dalai Lama také koupil mnoho nemovitostí před časem v Portugalsku, což je pravděpodobně indikace, že tento démon vysoké úrovně , který je přesvědčen o tom, že je svatým chlapem očekává, že brzy nebude vítán také v Asii, spekulují zdroje z MI5.

Podle mých zdrojů taktéž rodina Rothschild operuje na úrovni výboru pro vytváření peněz a bere si komisi 2% ze všech dolarů, eur i jiných peněz,před tím, než se distribuují skze velké banky jako Goldman Sachs a Bank of America. Rothschildové jsou také za bombardováním a útoky proti Sýrii, která nepřijímá otroctvé dluhu, říkají zdroje z výboru.

Bitva za nahradu tohoto výboru nějakým jiným byla redukována na několik frakcí, včetně Pentagonu, Vatikánu, koalice BRICS, stará kabalistická frakce „globálního oteplování“ a frakce „války proti terorismu“, které ještě kontroluje loutka-ponožka. Tyhle skupiny potvrzují, že mají „duchovní“ nebo „fiat“ kontrolu (ničeho) procesu tvorby peněz. Taktéž jsou různé skupiny, které reklamují vlastnictví aktiv celého světa, jako skupina One Popular Public Trust (OPPT), skupina Neila Keenana a koalice královských asijských rodin.

Pentagon y tajné agentury Spojených států vypadají, že teď vyhrávají. Skrze kabalou kontrolované komunkační prostředky bylo široce proklamováno, že NSA dozírá na SWIFT, Visa a jiné finanční systémy. To o čem však tato média neinformovala je, že NSA a její spojenci také blokují mezinárodní finanční kabalistické transakce.  Například, jeden z důvodů proč v současnosti krachuje záměr vyvolat III, světovou válku v Sýrii byl, že miliardy dolarů které se předpokládaly na financování této kampaně byly zmraženy Pentagonem a Bílými Klobouky z tajných agentur. To jen ejsilnější důvod proč je NSA napadána ze strany sionistického tisku.

Peníze byly zmraženy, nicméně máme vrahy jako Barack Obama a John Kerry, kteří se pořád objevují a lžou na obrazovkách televizorů po celém světě, tak je asi něco, co ještě není úplně v pořádku. „Proč není už ve vězení?“, jak mnoho uvědomělých osobností požaduje. Jao jsme už řekli mnohokrát předtím, věř tomu, až to uvidíš. Zatímco kretén Obama defiluje v televizi jako by representoval legitimní vládu, ještě neskončil.

Positivní stránka věci je ta, že representanti předtím zmiňovaného Výboru 13, konkrétně Královna a Papež vyjednávali se Společností Bílého Draka v očekávání, že oba udrží jakous takous moc a zabrání masívnímu zatýkání kabalistů.

P2, skrze svého šéfa Marco Di Mauro, začali s nabídkou 250 mil. dolarů pro „vyčištění Fukushimy“. Tahle nabídka je jako urážka, protože Itálie je v bankrotu a nemá podmínky na to, aby nabizela peníze. Na druhém místě to byla urážka proto, že to byli agenti propojení s fašistickou lóží P2, kteří byli zodpovědní za neštěstí vyprovokovaná uměle ze samého počátku.  Když P2 odpověděla, že to bylo to, co japonská vláda požadovala, SBD dala najevo, že otrocký japonský režim neměl také podmínky pro vyjednávání.

Víme, že současného Abého vládě byla dána moc skrze volby zmanipulované volebními mašinami vyprodukovanými firmou Musashi, a že Musashi je pouze krytí kabalistů. Je ve vlastnictví Fortress Asset Management, řízenou jedním ex-zaměstnancem Goldman Sachs a členem Výboru pro zahraniční vztahy Petrem Brigerem. CFR je vedena Davidem Rockefellerem. Briger obdržel zvýšenou mzdu o 11,555% minulý rok.

http://www.passfail.com/fig/executive/peter-l-briger/peter-l-briger.htm # MD_About

V každém případě, jak jsme už informovali, WDS měla jména a adresy 500 popsaných jako „lůza“ v Itálii, a hned poté P2 změnila svůj tón a nabídla se pracovat skrze Papeže Františka. Papež František se zdá být skutečně dobrým křesťanem a mohl by být tou dobrou osobností, která bude dohlížet na proces pravdivě y usmíření, které je potřeba pro to, aby se konečně ukončila nadvláda kabaly. Taktéž podporuje plán SBD pro realizaci masívní kampaně na uončení chudoby a zabránění destrukci životního prostředí.

Anglická královská rodina taktéž podporuje tuto kampaň a proces pravdy a reconciliación. Teď se zdají být problémy pouze s šílenými vrahy ve Washingtonu DC, kabalistickými frakcemi Rockefellerů a Bushů, francouzká část rodiny Rotschildů a různých jiných mafiánů propojených s těmito. Ustanovily se série laboratoří situovaných v centrální Asii s cílem rozšiřování biologických zbraní, s očekáváním, že plán na likvidaci 90% světové populace se ještě může dokončit. Taktéž pokračují v tom, že si myslí, že mají svaté poslání pro započetí války mezi Islámem a Křesťanstvím proto, aby se urovnalo cestu jedinému světovému náboženství a jejich fašistické diktatury. Satanáš se snaží ovládnout to, co se nikdy nestane.

Jedno setkání mezi representanty SDB a tajnými asijskými společnostmi minulý týden vyjevila, že ačkoliv jsou všichni známí pro svá trpělivou toleranci, dochází jim pomalu trpělivost. Z tohoto důvodu se kabalistům připomnělo, že tajná asijská společnost má k dispozici 200 tisíc simultánních profesionálních zabijáků a má seznam.

Přímý kontakt se udělal skrze různé cesty, včetně našeho muže v Japonsku Sr.E, anglickou královskou rodinu, lóži P2 a jednu tajnou asijskou společnost.

Lhůta vypršela, pane Rockefellere a společníci. Můžeš začít        ….      a nechat peníze k dispozici pro boj proti chudobě a zabránění destrukci životního prostředí. Tahle bedna obsahuje také zbrań Dillinger a toxické plyny, stejně jako přibližně miliardu dolarů. Vy vlastníte tyhle peníze a konečný vyběr: Dillinger nebo cash.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

http://benjaminfulford.net/2013/09/17/p2-freemasons-want-pope-francis-to-be-new-m1-the-controller-of-money/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/   

vyšlo na : benjamin-fulford-cz.webnode.cz

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*