Že prý v Německu rapidně klesl počet imigrantů žádajících o azyl!!!

Že prý v Německu rapidně klesl počet imigrantů žádajících o azyl!!!

Proč by takový imigrant měl žádat o azyl? V současnosti se po Německu pohybuje přiznávaných cca 500 000 NEREGISTROVANÝCH imigrantů! Nikdo nezná jejich jméno, ani zemi původu! Další co přicházejí, zjistili, že není třeba se registrovat, nebo žádat o azyl! Stačí, až jich bude dost a pak převezmou moc! Zatím se skrývají v muslimských čtvrtích a vyčkávají!

Všechny tyto zprávy o vracení uprchlíků, nebo o poklesu počtu žadatelů o azyl, jsou jen kouřovou clonou Bruselem a Washingtonem založeného požáru, který má postupně „spálit“ celou Evropu! Až bude požár dostatečně velký a lidé v boji proti islámským radikálům zachvátí taková nenávist, že úplně zapomenou, jak k této situaci vlastně došlo, nastoupí do akce americká (a evropská armáda, po jejíž vytvoření naivně volá čím dál více lidí) a smete všechen odpor!

Nedělejte si však iluze, že při této akci vojsko zatočí pouze s islamisty! Na řadu přijdou spolu s nimi také všichni, kdo volají po silných národních státech, nebo po přátelství s Ruskou federací! Plán na domestikaci příliš svobodomyslné, příliš národní a příliš suverénní Evropy byl vymyšlen již dávno a nyní nadešel čas jeho realizace! Vládci světa vodící jako loutky na šňůrkách západní politiky totiž začali spěchat! Znervózňuje je nárůst popularity a síly Ruska a mají velký strach, že v osobě ruského prezidenta Putina narazí na druhého Stalina, který dokázal před 70 lety jejich plán na ovládnutí světa na velice dlouhou dobu překazit!

 

(Ilustrační obrázek Foto: AP)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Že prý v Německu rapidně klesl počet imigrantů žádajících o azyl!!!

  • Již v době, kdy státní dluh USA překročil 100 % HDP a nadále roste, se USA snaží odvrátit vlastní krach válkami. Jako šanci vidí válku v Evropě, ta by mohla US ekonomiku spasit. Putin se do této hry nenechal zatáhnout, tak to zkouší prostřednictvím rozvratu Evropy. K tomu postačí migrace „uprchlíků“ před válkami, které financují z USA, nestabilní Ukrajina, která hrozí zažehnutím válečného konfliktu a Turecko, které se těší na islamizaci Evropy.
    Nyní se blíží krach US korporací a následně krach USA. Největší ekonomická krize, která v USA nastane, bude nebezpečná pro celý svět. Umírající kobyla bude kolem sebe hodně kopat. V globálním světě není dost místa pro USA a EU současně. Buď bude silná EU nebo USA. Je na čase přehodnotit vztah k Rusku a Číně. USA je nutné izolovat a nechat je v klidu zkrachovat.
    Německo nemůže jít proti USA, musí poslouchat. Je od roku 1945 nepřetržitě okupováno a nemůže si dovolit jít vlastní cestou. Proto je třeba, aby šla iniciativa od menších států, které na USA nejsou tolik závislé. Rusko nás neohrožuje. Ohrožuje nás snaha USA zatáhnout nás do války proti Rusku.

  • NATO je tu proto, aby Rusko drželo za hranicemi, ale taky proto, aby podporovalo vladu autoritářského režimu v Turecku, Ta má za úkol islamizovat Evropu a tak nás převézt do nové světového řádu. Utopie, ne, plán konečného řešení mocných a šílených Mengelů!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*