Že by měl Putin s tím americkým majdanem zase pravdu?

Že by měl Putin s tím americkým majdanem zase pravdu?

Když Vladimír Putin několik dnů před inaugurací pronesl napůl nadlehčeně, napůl vážně na video a oficiálně, že síly, které připravovaly v Kyjevě majdan čili svržení zákommého prezidenta se zřejmě poučili a něco podobného hrozí i v USA.

Bylo to jaksi jen nadhozeno, ale víme, že Putin je dokonale informován. Jak známo, zachránil před jistou smrtí prezidenta Erdogana, když tento v posledních minutách obdržel avízo, že musí okamžitě opustit hotel ve kterém se nachází, jinak končí mezi živými. Zatím Obama, ačkoliv Güllen čili něco jako turecký Soroz spokojeně spřádal své plány a jistě tedy musel vědět od svých tajných služeb, co se připravuje, nezakročil a nezavolal. Jen byl ráno nemile překvapen, že Erdogan žije. A když v noci zoufalý Erdogan volal z letadla Merkelové, zda mu poskytne azyl, nereagovala.

To je onen prostinký příběh, proč Erdogan, ať je jakýkoliv, se naprosto jednoznačně až pokorně přiklonil k Putinovi a postavil NATO i EU na vedlejší linii.

Řekl bych, že Putin opět věděl, co se připravuje a jak se ukazuje z té spouště, která nastává v USA, ty střety jsou tak agresivní a tak mohutné a jsou plně podporovány veškerým, herci, zpěváky a samozřejmě i finančníkem převratů Sorozem, který vrhl na podporu 100 miliónů dolarů.

Poslouchat ty herce a zpěváky, kteří se ještě nedávno zdáli ve filmech docela přijatelní a najednou se změnili v nenávistnou primitivní chátru, která volá po krvi a volá i po heslech s odstraněním prezidenta.

V tomto okamžiku snad není třeba panikařit. Včerejší návštěva Trumpa v sídle CIA dokazovala, že řadoví agenti silně za ním stojí.

A i nový ministr obrany i vnitra už je ve funkci. Snad mají věci pod kontrolou.

A pokud by bylo nejhůře, Putin ho zase zachrání, až bude Trump bloudit se svým letadlem Air Force One hledaje možnost záchrany.

 

(Foto: Nydailynews.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*