Zdroj: Zeman zamítl Sobotkovi skoro všechny ministry, ČSSD je v šoku. Předseda: Není to pravda

Zdroj: Zeman zamítl Sobotkovi skoro všechny ministry, ČSSD je v šoku. Předseda: Není to pravda

Páteční schůzka předsedy sociálních demokratů Bohuslava Sobotky s prezidentem Milošem Zemanem týkající se personálního složení budoucí koaliční vlády měla být podle informací on-line deníku Týden.cz více než vyostřená. Zdroj serveru uvedl, že Zeman Sobotkovi hodil na hlavu téměř celý tým. Šéf ČSSD to ovšem popírá.

Podle informací serveru Týden.cz může mít šéf sociální demokracie Bohuslav Sobotka potíže při personálním sestavování vládního kabinetu stran ČSSD, ANO a KDU-ČSL. Důvěryhodný zdroj z Lidového domu poskytl podrobnější informace k Sobotkově páteční schůzce s hlavou státu Milošem Zemanem. Ta prý vůbec neprobíhala hladce.

„Celý večer zasedalo Grémium ČSSD. Zeman totiž Sobotkovi hodil na hlavu de facto celý vládní tým kromě kandidáta na post ministra zdravotnictví, Ostraváka Svatopluka Němečka. Vedení je z toho v šoku. V pondělí to začne podle mne vylézat na povrch,“ uvedl zmíněný zdroj.

Podle Sobotky ale k ničemu takovému nedošlo. „Grémium ČSSD v pátek večer nezasedalo a nevím o žádných výhradách pana prezidenta, které by měly vést k nejmenování některého člena vlády,“ uvedl pro Týden.cz.

celý článek

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*