Zbavme se Velké Británie. Je to nejlepší, co nás může potkat, pane Sobotko

Zbavme se Velké Británie. Je to nejlepší, co nás může potkat, pane Sobotko

Všichni hysterčí, jaká katastrofa přijde, když Velká Británie odejde z EU. Dnes Sobotka varoval před domino efektem a nárustu nacionalismu. Přitom nic lepšího nemůže EU potkat.

Velká Británie je útvarem, který k Evropě ani vlastně nepatří. Možná geograficky, ale mentálně se spíše cítí být součástí USA. A právě s USA je spjata i často podobným agresivním myšlením. Podíl Británie na strategicky fatální válce v Iráku, která odstranila sekulárního vůdce Saddáma Hussajna, ale hlavně vedla následně ke vzniku Islámského státu, který se rozšířil od Iráku, přes Libyi až po Sýrii, je nesmírná. Jsou v Evropě i jiní agresoři, například Francie, ale Británie vede.Teď si Británie vynucuje nějaké výjimky a zítra se o tom bude v Bruselu jednat.

Je to nesmyslné. Nesmyslné potud, že když Britové nechtějí v EU být, mají plné právo odejít. A ještě nesmyslnější potud, že je potřeba, aby odešli.

Jiří Vyvadil
Jiří Vyvadil

Současná EU v současné podobě je neudržitelná.

Podpora násilného puče v Kyjevě, vyvolání umělého konfliktu střelbou zřejmě Pravého sektoru a vyhrocování střetu s Ruskem, nesmyslným a sebevražedným, je dílem právě té tzv. válečnické elity, tvořené Německem, Francií či Británií. Aby byl mír, protřebujeme oslabení těch válečných hráčů. Proto oslabení Merkelové, a zpřetrhání prodloužené ruky USA v Evropě, nás všechny více přiblíží míru.

Zbavme se Británie jako nejvýznamnějšího představitele strany války.

Přestaňme nesmyslně přijímat magorské státy typu Ukrajiny, Gruzie a podobně, které rozhodně nepatří do standardního evrospkého civilizačního okruhu.

Věřme, že většina Britů se rozhodne pro odchod.

Bude to výhodné pro ně i pro nás.

Dominový efekt rozpadu EU je to nejrozumnější, co může přijít, pane Sobotko.

Už musíte jít od válu. Způsobili jste mnoho zla.

A mnozí z nás to oslaví lahví Bohemia sekt brut.

 

 

Judr. Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Zbavme se Velké Británie. Je to nejlepší, co nás může potkat, pane Sobotko

  • · Edit

    A co se také zbavit Sobotky, Dienstbiera, Šabatové a spol. Páchnou USA a EU lejnem a pouze škodí národu.

  • Britové EU vydírají stejně jako Turci, jen at‘ si táhnou. Aspon mámé naději, že se konečně rozpane tento šílený umělý nefunkční EUropský paskvil a s ním se zbavíme armády zbytečných drahých zbabělých úředníků a eurohujerů.

  • Sobotka vidí potenciální rozpad EU jako vlastní ohrožení, protože by pak s největší pravděpodobností přišel o koryto. Proto bude hájit to, co mu dá naději na udržení koryta. Vzpomeňte si na to, jak jel Sobotka do Bruselu s jasným mandátem – odmítnout kvóty. Vrátil se s tím, že kvóty odmítl a nabídl dobrovolné přijetí několikanásobku uprchlíků. Sobotka je nebezpečný a půjde proti zájmům vlastního lidu jen proto, aby si ještě pár dní udržel koryto. Dobře ví, že nic neumí, že byl celý život jen v politice. Špinavé praktiky politika by v soukromé sféře mohl jen těžko aplikovat. Jde mu o jeho osobní existenci a udělá vše, třeba i zradí vlastní voliče a národ.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*