Zbabělost, pokrytectví, neznalost a neúcta provází televizní debaty pana Drahoše. To je akademik???

Zbabělost, pokrytectví, neznalost a neúcta provází televizní debaty pana Drahoše. To je akademik???

Vypadá to jako by vystudoval v Plzni!!!

Ta zatracená prezidentská kampaň přeci není o tom, kdo je lepší, či horší. Ta má být o tom, kdo stojí za svým národem a kdo ne a teprve národ rozhodne koho si na hradě přeje. Ta kampaň přeci není o tom, zda prezidentský kandidát bude při debatě stát nebo sedět paní Drahošová. Kdo vy jste, vy nafoukaná dámičko, že si kladete podmínky jako nějaký diktátor. Co je to za debatu pane Drahoši, když požadujete dopředu otázky které budou v debatě pokládány??? To jste tak neznalý primitiv, že nedokážete pružně reagovat na vzniklou situaci???  Vy spíše neznáte a nevíte z čehož pramení, že se bojíte. To jste akademik??? A nepřijít do připravené debaty-to je vůbec postoj hodný prezidentského kandidáta který je asi tak na úrovni pasáka dobytka.Celkově mi postoj pana Drahoše připomíná v jistých směrech přístupy prezidenta Edvarda Beneše před okupací.  Prezident Beneš zbaběle ustoupil nacistům a naší dobře připravené armádě nařídil vzdát se. On následně jak pravý vlastenec se svými kamarádíčky zbaběle zdrhnul do Anglie a český národ ponechal svému osudu. Československý lid byl týrán a lidé vražděni, ale uprchlý prezident Beneš si se svým aparátem žil v Anglii za české národní zlato které mu vůbec nepatřilo jako prase v žitě a pak se vůbec nestyděl vrátit po válce do republiky jako vítěz. Jak pokrytecké a ubohé.

Dále považuji od Vás pane Drahoši za vrchol sprostoty nedostavení se na dohodnutou TV debatu. Zde jste plivl do tváře jak prezidentu Zemanovi, tak národu. Národ na tuto debatu čekal! Navíc zcela pomíjíte fakt, že pan Zeman je prezidentem který je stále ještě ve funkci a z tohoto důvodu by jste měl projevit trochu úcty a pokory. Jenže vy jste se zachoval jako hnusný netaktní arogantní frajírek pro kterého je jakási debata s prezidentem zbytečná. Kde to prosím jsme??? Tomu říkáte úroveň??? Kde je dále úcta k mnohem staršímu člověku??? Zemanovi vyčítáte, že mu občas uteče nějaké to sprosté slovo, ale pořád je to jen slovo, ale vy se chováte celkově jako buran z vidlákova. Nezlobte se na mě, ale takového prezidenta jako jste vy pane Drahoši já nechci a proto hlasovací lístek s Vaším jménem použiji jako toaletní papír a spláchnu jej do WC. Jen doufám, že se mi nějaký ten háček či čárka nezapíchnou do řiti.

Je samozřejmě na voličích koho si vyberou při své volbě a já nemám právo nikomu cokoliv vnucovat. Vyjadřuji tu jen svůj postoj a přestože vím, že Miloš Zeman není žádná super volba, tak má můj hlas. Nebudu jak idiot volit někoho, kdo ještě není ani prezidentem a už plive a kašle na lidi tím, že jak malej harant zdrhne před televizní debatou. Co by jste dělal až by jste byl prezidentem??? To by jste na lidi z vysoka kálel??? Vůbec se nedivím, že jste takoví kámoši s Merkelovou. Fuj.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Zbabělost, pokrytectví, neznalost a neúcta provází televizní debaty pana Drahoše. To je akademik???

  • · Edit

    Tohle musel napsat totálně dementní idiot, který tak tak ovládá psaní .

  • Člověk, který není pevný ve svých názorech, neumí je obhájit, mění je podle situace s tím co by mu přineslo výhodu a ještě ze sebe dělá hogo fogo a ten kdo nevolí Drahoše a velmi ambiciozní a nesympatické manželky je v jeho očích lidská spodina hlupáků.- Myslím, že tento člověk nijak nevynikal jako vědec ale jako manažér. Drahoš dle svého videa se umí točit jako derviš, ale myslím, že by se zrovna tak točil dle příkazu vůdkyně a jeho přítele Kalouska..

  • Ti, kdo vydávají svou „pravdu“ jako jedinou a správnou, ovládají hlavní média, si našli loutku. Není dřevěná a nepotřebuje viditelné provázky. Funguje skvěle. Nebudu se snažit poznat, co je Drahoš. Stačí mi, kdo ho podporuje a vím, že je to další špinavý útok, kterých už byla celá řada. Ti, kdo útočí, nemohou přímo, protože nejsou věrohodní, proto si před sebe nastrčili Drahoše.
    Dlouhodobě se těm, kteří ovládají Drahoše nelíbí, že lidé neakceptují informace z jejich médií jako pravdivé a hledají pravdu tam, kde se píše. To chtějí změnit. S Drahošem by se jim to mohlo podařit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*