Zaveďte třetí pohlaví, vyzývá zákonodárce německý ústavní soud

Zaveďte třetí pohlaví, vyzývá zákonodárce německý ústavní soud

Jak vidno, tato instituce je tak zamořena neomarxistickou ideologií, že již nestačí kontrolovat, zda je něco v souladu s ústavou, ale sama navrhuje poslancům, co by měli schválit.

Jde o ukázkový příklad nepatřičného soudního aktivizmu a uzurpování si části moci zákonodárné mocí soudní, což je podobnou hrozbou demokracii, jako kdyby vláda zpochybnila nezávislost soudů.

Cituji:

Němečtí ústavní soudci vyzvali ve středu v průlomovém rozhodnutí zákonodárce, aby lidem umožnili uvádět v úředních dokumentech „třetí pohlaví“. V současnosti lze v Německu zaznamenat při narození dítěte pohlaví buď mužské, ženské, nebo kolonku ponechat nevyplněnou. Poslední možnost ale podle soudců „není pozitivní“.

Třetí pohlaví patří do úředních dokumentů, tvrdí německý ústavní soud

Že tento nesmysl je proti lidské přirozenosti a jen ukazuje bezbřehý mravní úpadek německých „elit“, to je bez pochyby. Dnes argumentujeme lidmi, kteří se necítí být mužem ani ženou, příp. někdy tak, někdy onak. Bezva. Ale co ti, kteří se cítí být Napoleonem? Neměl by německý ÚS vyzvat vládu, aby těmto „jinakým“ lidem přispěla na zhotovení císařské koruny? A co když se někdo cítí rovnou pánem bohem, resp. Jeho lidskou inkarnací? Nemělo by mu být přiznáno lidské právo mít v papírech místo „muž“ či „žena“ uvedeno třeba „otec, syn a duch svatý“? Vždyť zavírání těchto lidí na psychiatrii také není dvakrát „pozitivní“, abych použil žargonu velevážených vykladačů německé ústavnosti.

Opravdu se děsím, kam tahle „sluníčkářská“ morální zvrácenost naši západní civilizaci přivede. Ale nejspíš se to místo bude nazývat smetiště dějin.

(Ilustrační obrázek Foto:David Bro / Global Look Press)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*