Zatímco začíná šach – mat kabaly, probíhá válka na Ukrajině a více se vraždí bankéři.

Zatímco začíná šach – mat kabaly, probíhá válka na Ukrajině a více se vraždí bankéři.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího „Společnosti Bílého Draka“. Podle ruských a asijských zdrojů se východoevropané a asijati v příštích dnech budou mobilizovat pro jistý druh velkého impulzu proti kabale. Rusové říkají, že poslední ďábloviny na Ukrajině znamenají, že kabala překročila červenou čáru, a že Rusko je připraveno na válku. Asijaté jsou více rezervovaní, ale nicméně, dali jasně najevo, že určitý druh čáry byl překročen, a že reakce bude hrozná.

Podle Neila Keenana, zatímco probíhají tyto záležitosti, rodiny Bushů a Rockefellerů plánují v příštích dnech zavraždění 1200 bankéřů, aby tak konečně zakryli důkazy proti nim. Předpokládá se, že to budou mladí bankéři, a že většina z nich je nějakým způsobem zapojena v algorytmických obchodech a v manipulacích s finančními trhy. Stejně tak, z jistých signálů pokroucených myslí, které mají tyto osoby, vychází, že každá smrt jednoho každého bankéře znamená velké výdělky v derivátech, podle tohoto článku, který mi zaslali pozorní čtenáři:

http://wallstreetonparade.com/2014/02/as-bank-deaths-continue-to-shock-documents-reveal-jpmorgan-has-been-patenting-death-derivatives/

Za těchto podmínek nabízí Společnost Bílého Draka ochranu všem bankéřům, kteří mají strach o své životy výměnou za to, že zveřejní, co udělali, aby se stali potenciálními cíli. Není už žádný důvod zabít nějakou osobu, když už jednou informace vyjdou na povrch, na veřejnost. Taktéž, díky tomu, že se těmto případům bankovních agentů dávala do teďka taková publicita, od tohoto momentu se budou bankéři jednoduše ztrácet, a jejich těla nebudou nikdy nalezena, říká Keenan.

Následujícím osobám je věnována fyzická pozornost, v rámci řádu “rezignace  a vzdání se”, skupinou kolem Keenana a jeho spojenci:

http://neilkeenan.com/images/C&D_2_14_1.png

Navíc, minulý týden SDB měla vyjednávání s gnostickými ilumináty okolo toho, jaká post-kabalistická vláda je pravděpodobná a, kterou si kdo přeje.

fullford

foto : redicecreations.com

Gnostičtí ilumináti potvrdili, že to byli oni, kdo porazili vládu Viktora Yanukoviče na Ukrajině, podle iluminátského velmistra Alexandra Romanova. Je jisté, že režim Yanikoviče byl poražen na místo smlouvy mezi vládami EU a všemi hlavními politickými skupinami na Ukrajině, což naznačuje, že je to práce nestátních hráčů. Romanov řekl, že jeho skupina očekává, že se budou podporovat změny podobných režimů ve zbytku Evropy, stejně tak, jako sesazení Vladimíra Putina v Rusku.


Tato skupina také požaduje 100% dědickou daň, aby tak byla konečně ukončena permanentní převaha všech rodinných ság.

SBD odpověděla, že nějaké výročí, nebo vymazání všech veřejných a soukromých dluhů, společně s redistribucí aktiv naakumulovaných zlodějským nebo podvodným způsobem bude zaměřeno více benevolentně a prakticky. Vysvětlilo se, že osobám, které vydělávají peníze prostřednictvím vytváření bohatství se musí dovolit udržet si je a jenom se musí zkonfiskovat bohatství některých, kteří se obohatili skrze krádeže jiným. Iluminátský velmistr byl zajedno s tímto záměrem.

Nicméně oni trvají na finančních sankcích pro mnoho lidí ze světové elity, takových, jako je skupina Neela Keenana a mnoho jiných, zatímco SBD ještě pořád věří, že spravedlnost a prominutí je mnohem moudřejší než pomsta.

V každém případě, zmatek, který byl zapříčiněn na Ukrajině neskončí jen tak zničeho nic. Toto je to, co jeden zdroj z ruské vlády musel říci ihledně této situace:

“Nepokoje na Ukrajině, které byly započaty ambasádou Spojených Států otrávili otevřeně celý svět. Původní provokatéři měli americké basebolové čepice a hnědé boty s tkaničkami. V Kyjevě nejsou žádné hnědé boty s tkaničkami a jenom já si dávám basebolovou čepici. Přímo po Olympijských hrách je celý východní blok připraven na změnu”.

Olymijské Hry se končí a je to dobrá sázka, jestli modrá část Ukrajiny, která je vidět na mapách se spojí, aby tvořila část Ruska, až se usadí prach:

http://www.washingtonpost.com/blogs/worldviews/wp/2013/12/09/this-one-map-helps-explain-ukraines-protests/

Není žádný způsob, jakým by Pentagon začal III. Světovou válku s Ruskem a Čínou jen díky státnímu převratu na Ukrajině organizovanému nacisty z EU. A jestliže evropané zamýšlí jakoukoliv vojenskou agresi na Ukrajině, přeruší se jim dodávky plynu a půjdou vstříc jisté porážce.

V každém případě, Ukrajina může být velmi brzy podružným divadlem, jestliže vláda Spojených Států nebude deklarovat tento týden bankrot, tak jak to předpověděl tajemník pokladu Spojených Států, Jaco Lew, nebo příští týden, 4. března, tak jak to předpověděl ex-asistent Nelsona Rockefellera.

http://www.washingtontimes.com/news/2012/oct/25/us-economy-on-schedule-to-crash-march-2014/?page=all#pagebreak

Jestli se toto uděje, můžeme očekávat, že všechny banky a automaty, stejně jako Internet a všechny kreditní karty nebudou fungovat v průběhu několika dní, až do té doby, dokud nebudou vyčištěny všechny podvody a nebude uveden do provozu nový finanční systém. Během tohoto času by se řetězce pomoci pro nenadálé situace použili pro naplnění vymazaných mozků lidí-ovcí o tom, co se skutečně stalo v podledních 100 letech, kdy se pouze malá skupinka gangsterů starala o proces tištění a distribuce peněz ve Spojených Státech.

Také se může stát, že se to nestane, protože kabala se ukázala jako extrémně obtížně vytlačitelnou. Na jejich současné schůzce G-20 slavené v Austrálii, i na jiných dalších setkáních, která slavili, mluví o konfiskaci peněz ze všech soukromých účtů s tím, že se tak udrží v chodu.

Neil Keenan, za sebe, věří, že kabala bude blokovat finanční systém proto, aby vyděsila lidi k poslušnosti a posílení svojí kontroly. Jestli zamýšlejí něco takového, je to jistá sázka na to, že bude mnoho chaosu a uděje se mnoho nepříjemných věcí, než se po porážce kabaly usadí prach.

Asie plánuje něco, co jsme už zmiňovali před tím, ale je to zatím moc mysteriózní. Nicméně, v čem by mohla být jistá tajná nápověda, někdo přišel z Kobe, Japonska, sídla Yamaguchi Gumi, aby ukázal tomuto pisateli video jednoho muže, který se hystericky směje, zatímco háže rybu do Pacifiku. Navíc nádrž v Inokashira Parku v Tokiu, kde se nachází svatyně, která je zasvěcená bohyni Benten, která, podle legendy, zdomácnila Bílého Draka a proměnila ho v ochránce slabých, byla vyprázdněna, a byly z ní vyndány všechny druhy útočných cizích ryb. Podívejte se na toto krátké video v japonštině, abyste viděli, co se dělá:

Tak možná se o nic nejedná, ale kdybych byl gangster od Goldman&Sachs v Tokiu, byl bych značně nervózní a udělal bych si prázdniny na jiném místě na nějaký čas, kdyby něco.

zdroj : benjamin-fulford-cz.webnode.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*