Zase lžete a děláte z fašounů demokraty!

Zase lžete a děláte z fašounů demokraty!

Žijeme v době, kdy z fašistů se dělají demokraté a poddaní vazalové z EU tomu tleskají. Zvrácenost české mediální propagandy a zhovadilost některých novinářů, kteří zaprodali svou čest a hlavně pravdu, se ukázaly v celé své pokřivené nahotě.

Kdo stojí za násilím na Ukrajině, je zřejmé, jen nenávistný demagog to chce vidět jinak. A těmi, kteří se zastávají této demagogie lži a útočí na Ruskou federaci, pohrdám, protože zaprodali své svědomí ve prospěch lži a podvodů.

Rusko rázně odpovědělo na provokace EU, USA a NATO. A ty světu jasně ukázaly, jak jsou slabí, bezvýznamní a bezmocní. Ti, co se nám snaží namluvit, že Rusko bez prodeje plynu a ropy do Evropy padne, dobře ví, že zase lžou.

 

Indonésie se chce připojit ke společenství BRICS, což je ekonomický a politický protipól USA a EU, které tvoří pět států: Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jižní Afrika, vzájemně úzce spolupracují v ekonomické, politické, ale také ve vojenské oblasti. Mluvíme o spolupráci nejvyspělejších ekonomik světa, kterým nemůže zchudlá a zdegenerovaná Evropa nikdy čelit. Čína nemusí se zadluženými USA bojovat, ta si je jako největší věřitel koupí. Podíl obyvatel BRICSu tvoří 40% ! světové populace a pětinu světového HDP a  drží zahraniční měnové rezervy v celkové výši 3,4 bilionu euro!

Ti „hrdinní bojovníci“ typu Schwarzenbergra, Kocába, Štětiny včetně pronajatých novinářů, kteří od samého začátku podporují fašistické hordy na Ukrajině, překrucují fakta a volají po odvetných opatřeních a blokádě ruského zboží a výrobků, mají teď možnost se ukázat. Přestaňte odebírat ropu a plyn, vždyť USA a EU vám zcela jistě pomůže! K tomu ještě Bakala zavře těžbu uhlí a po létu přijde zima. Ani bych se tomu národu nedivil, kdyby mu došla trpělivost a někdo dostal přes držku.


Násilné svržení demokratické vlády v Kyjevě podporovaly NATO a EU, včetně některých našich „vyznavačů lidských práv“. Jejich vinou se rozpoutaly události kolem Krymu. Většina z nás dávno pochopila, že západu vůbec nejde o blaho ukrajinského lidu, ale právě o Krym. Tam totiž Američané dosud nemají válečnou námořní základnu a flotilu.

Ukrajinští banderovci a fašisti se dostali do konfliktu se svým sousedem, který jim dodával plyn za třetinovou cenu. Teď mají zaplatit jako ostatní a nemají na zaplacení a ještě 13 miliard kubíků plynu ukradli! Rusko chce zaplatit po Ukrajině dluhy, ale Putin je ten špatný!

Zase si, milovníci fašistických gaunerů, lží a polopravd, nevidíte do huby, nebo opravdu nevíte, co je to tržní hospodářství?

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://jansustek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*