Zásadní otázky kolem popravy v Paříži.

Zásadní otázky kolem popravy v Paříži.

Nedá mi to, abych neuvedl několik detailů ohledně zločinné akce v Paříži. Podotýkám, že to nejsou žádné soudy, ale pouze upozornění na některé zarážející okolnosti. Je totiž mnoho podivných věcí, které nabízejí zásadní otázku, zda to celé nebylo plánované naprosto někým jiným.

 

  1. Jestliže se experti shodují, že šlo o sebevražedné atentátníky, kteří byli překvapení, že se jim podařilo uniknout, tak na co měli neprůstřelné vesty?
  2. Pokud šlo o muslimské teroristy, tak proč najednou změnili naprosto postup popravy? Proč do dané místnosti nevtrhli, všechny nepostříleli a rychle nezmizeli? Nebo proč jednoduše nepoužili bombu, jak bývá jejich zvykem? Proč tam trávili čas vyvoláváním jmen a výběrem těch které odsoudili? Nakonec také jak mohli vědět, že se přihlásí ten pravý a neobětuje se někdo místo něho? Nebo jim tam snad prohlíželi doklady? Kde se v nich najednou vzala ta humanita k ostatním?
  3. Kdo jim dal informace, že tam budou všichni na poradě v určitý čas, když podle médií údajně ani nevěděli, který je to vchod?
  4. Jak si vysvětlit, že v tu dobu na ulici nebyli téměř žádná auta a lidé (v Paříži), ale na druhou stranu byli lidé v okně a na střeše a točili to? A stihli to i přes to, že měla akce trvat pár minut?
  5. Jestliže to byli osamocení vlci, jak nejprve uvedla média a jeden dokonce bezdomovec, tak kde vzali zbraně a neprůstřelné vesty? A pokud byli organizovaní a vycvičení, tak jak mu mohl vypadnout průkaz totožnosti v autě? A především na co by si ho bral, když by to byl sebevražedný atentátník?
  6. Pokud chtěli jasně poukázat na to, kdo jsou a proč to dělají, tak proč by se k tomu už jednoduše nepřihlásili? Proč by nechávali v autě totožnost, na ulici vykřikovali Alláhu akbar a přitom se maskovali?
  7. Jak si vysvětlit, že byl před domem osamocený muslimský policejní příslušník a neměl v ruce žádnou zbraň?
  8. Pokud se chtějí tedy obětovat, tak proč to už neudělali? A pokud chtějí uniknout, tak proč přepadávají benzínovou pumpu, když i primitiv, který by se chtěl ukrýt, by se choval naprosto opačně?
  9. S tím souvisí otázka, jak je možné, že když po nich pátrá celý stát a oni po cestě přepadnou ještě čerpací stanici se samopalem a stále v kuklách, tak že stále unikají?

K tomuto videu se nechci vyjadřovat, zvažte každý sám.

http://www.liveleak.com/view?i=44d_1420688937&comments=1

A ještě toto video, pro ty, kteří v tom stále nevidí nic zvláštního. Sledujte muže v neprůstřelné vestě na střeše, kde se tam vzal a co tam dělá? 3 policejní příslušníky na ulici, zatímco se zřejmě uvnitř provádí poprava. Na střeše si další lidé vypisují na telefonu a objevuje se další muž v neprůstřelné vestě. Proč se tedy muž v neprůstřelné vestě schovává, když se na ulici nic neděje, pouze tam postává policie? Záběr pokračuje na ulici, kde stojí 3 příslušníci policie, pak záběr na vteřinu zabere pouze zeď a během vteřiny jsou policejní příslušníci pryč a na ulici teroristé křičí Alláhu akbar a střílí někam do ulice. Přitom na France24 tvrdí, že je to přímý přenos!


Co tedy můžeme očekávat? Jedna možnost je ta, že budou dopadeni a vše se objasní. Druhá možnost je ta, že to je celé naprosto jinak a v tom případě nikdy tváře teroristů neuvidíme. Není třeba, protože se už doklady prokázali, takže buď skončí sebedestrukcí, nebo je uvidíme s pytli na hlavě.

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://tomasgroh.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články