Zapomeňte na všechny ismy!!! Kapitalismus – imperialismus – socialismus – komunismus – všechno je to stejné svinstvo!!!

Zapomeňte na všechny ismy!!! Kapitalismus – imperialismus – socialismus – komunismus – všechno je to stejné svinstvo!!!

Buďte prostě upřímní a čestní, nevolte šmejdy a neomlouvejte zlo vyšším dobrem!!!

Všechny výše jmenované společenské systémy stojí naprosto za prd!!! Ve všech se chopí moci elita, která se ze společnosti kulminuje buď v podobě nějaké strany (socialismus – komunismus), nebo nadnárodního kapitálu (kapitalismus – imperialismus), který fakticky ovládá „demokraticky zvolené“ politiky!!!V případě vlády jedné strany (která si to navíc mnohdy drze ukotvila přímo v ústavě), se ze stranických funkcionářů nakonec vždy stala jakási „rudá šlechta“, která sama sobě dávala výsady a privilegia, která upírala jiným a navíc zakazovala jakékoli projevy nesouhlasu přímo v zárodku. Omezování svobody projevu, korunované tím, že lidé, kteří nesouhlasili s režimem navíc ani nemohli svobodně odejít ze země a žít jinde podle svých představ je něco hrozného a nepředstavitelně zvráceného a krutého!!!

V případě vlády nadnárodních korporací a loutkových politiků, sice zase máme do určité míry zajištěnou svobodu projevu a cestování (která se v současné době však také začíná omezovat – viz. názory na imigranty, nebo LGBT komunitu odlišné od pohledu bruselské a US elity), jenže tato svoboda je mírně řečeno limitována Vaším postavením a platem. Je sice hezké, že si lze zajet kamkoli a koupit cokoli, jenže na to má finance jen někdo a většina lidí žije od výplaty k výplatě v dluhových pastích půjček a hypoték. V takovém režimu se spousta lidí, kteří přijdou z nějakého důvodu o práci, nebo dlouhodobě onemocní najednou ocitne s hromadou dluhů na ulici a návrat do „normálního života“ je těžký a mnohdy až nemožný. Nadnárodní korporace navíc kvůli vysokým ziskům často štvou národy proti sobě a vyvolávají války, které stojí miliony lidských životů jen kvůli vysokým ziskům z prodeje zbraní a následným „bratrským pomocím“ na rozvoj válkou zničených zemí v období míru!!!

Nejrozumnějším možným řešením těchto dvou začarovaných kruhů, je větší osvěta lidí v rámci domácí i mezinárodní politiky a volba „čistých nových tváří“, které slibují lidem větší možnost na bezprostřední ovládání domácí i zahraniční politiky formou lidových referend a odvolatelnosti politiků, kteří se evidentně zpronevěří svým volebním slibům!!! Volit by se měli lidé – osobnosti, nikoli straničtí lídři svázaní stranickými doktrínami!!! Přímá demokracie je jediným východiskem z nastávajícího celosvětového marasmu a tím jediným, co může dokázat, aby se kolo dějin opět točilo vpřed a nikoli vzad, jak se tomu děje v současnost!!! Připadá Vám snad zvyšující se moc pár desítek nejbohatších jednotlivců, narůstající majetek církví, nebo náboženské spory a války, které v současnosti probíhají hodné 21 století??? Neměli bychom v 21 století spíše čistit planetu a dobývat vesmír, jak to předpovídalo mnoho osvícených spisovatelů, filosofů a vědců v minulosti???
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*