Zapadni vědci se zbláznili. Navrhují zabíjení narozených dětí – tzv. poporodní potrat. Je to snad plán jak udělat více místa pro migranty z Afriky?

Zapadni vědci se zbláznili. Navrhují zabíjení narozených dětí – tzv. poporodní potrat. Je to snad plán jak udělat více místa pro migranty z Afriky?

Vědci seriózně prosazují brilantní myšlenku po-porodního potratu, tedy ubíjení novorozenců.

„Ne-osoby nemají žádné morální právo na život.“ „Zájmy „aktuálních lidí“ by mohly být ohroženy požadavky nového (jakkoliv zdravého) dítěte na energii, peníze a péči.“„Kromě schopnosti cítit bolest a potěšení má „aktuální osoba“ také schopnost mít své cíle, o jejichž dosažení jí usmrcením připravíme.. Tuto schopnost mít své cíle může mít novorozenec jen stěží, protože budoucnost, kterou si pro něj představujeme , je pouhou projekcí naší mysli.

Na druhou stranu schopnost mít nejenom cíle, ale i propracované plány a koncepty (dalšího života) mají všichni ostatní lidé (rodiče, sourozenci, společnost) kteří by mohli být narozením dítěte dotčeni.

A proto musí práva a zájmy „aktuálních lidí“ být převažujícím faktorem při rozhodování o potratu a poporodním potratu.“

Já bych možná raději začal utrácením intelektuálů, jejichž uvažování prokazatelně nenese sebemenší stopy aktuální humanity……

 

Převzato z https://www.eurabia.cz
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Zapadni vědci se zbláznili. Navrhují zabíjení narozených dětí – tzv. poporodní potrat. Je to snad plán jak udělat více místa pro migranty z Afriky?

  • To je spíše reakce na Hitlerovu slavnou knihu, než na současnost. I když bych se ničemu nedivil, protože současní mocní se Hitlerem a Goebelsem velmi inspirují.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*