Západní Evropané prchají před islámem a zakládají kolonie v Maďarsku

Západní Evropané prchají před islámem a zakládají kolonie v Maďarsku

Není žádným tajemstvím, že se Maďarsko stalo jednou z nejbezpečnějších zemí světa. Zatímco západní Evropa otevřela své hranice a urychlila svou islamizaci v průběhu migrační krize, východní Evropa dělá opak.

Vlády v západní Evropě se aktivně snaží zakrývat zločiny migrantů, ale realitu nelze popírat: v mnoha zemích je to velký problém a země jako Německo, Belgie a Švédsko nad tím dokonce ztrácejí kontrolu.

To, co mnoho lidí předvídalo po desetiletí, se nyní stává skutečností. Stále více lidí se nepřesunuje z východní Evropy do západní Evropy, ale v opačném směru.

Nizozemská rodina Bastiaensenových, která vlastnila prázdninový domov v Maďarsku, si uvědomila, že město Budapešť je bezpečnější než jejich nizozemské hlavní město Amsterdam. Kombinace nižších daní a skutečnost, že zde nejsou muslimové, je přiměla, aby se rozhodli do země přestěhovat.Rodina tvrdí, že maďarský předseda vlády dělá skvělou práci: „Viktor Orbán dává na první místo Maďary a vynikající maďarská hraniční kontrola činí náš strach z terorismu vzdálený.“

Podle rodiny, nejméně tři sta Nizozemců a Belgičanů koupilo domy u města Csemö. „Všichni naši sousedé jsou Nizozemci, a je to pro nás příjemné mít vedle sebe další nizozemské občany.“

Několik realitních agentů potvrzuje zkušenost rodiny. Nizozemský realitní makléř Robert Kemers tvrdí, že v Maďarsku žije nejméně tisíc Belgičanů a že od počátku migrační krize jejich počet roste. „Po každém teroristickém útoku vidíme špičku v počtu návštěv našich webových stránek,“ uvedl.

Nejsou to jen Nizozemci a Belgičané, ale také Němci a lidé ze Skandinávie, kteří vidí Maďarsko jako bezpečné útočiště v Evropské unii. „Přicházejí také z Rakouska,“ dodává realitní agent. Belgický realitní agent říká: „Dva moji klienti tvrdili, že prchají před uprchlíky a že potřebují dům v Maďarsku.“

Německý makléř Ottmar Heide vypráví něco podobného: „Osm z deseti lidí, kteří mi volají říkají, že chtějí opustit Německo kvůli jeho migrační politice.

S pokračující evropskou migrační krizí, a s návraty bojovníků Islámského státu ze Sýrie lze očekávat, že migrace ze západní Evropy do východní Evropy bude pokračovat.

S trochou dramatiky by se mohla položit otázka, zda tito lidé jsou prvními „uprchlíky“, kteří utekli před neúspěšným multikulturním projektem západní Evropy do bezpečného útočiště ve východní Evropě.
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*