Západní demokracie horší nacistického Německa?

Západní demokracie horší nacistického Německa?

Když jsem četl zprávu, že Porošenko povolil milici na východě Ukrajiny střílet bez výstrahy, myslel jsem, že snad špatně vidím. Bohužel je to skutečnost.

http://czech.ruvr.ru/news/2014_08_18/Porosenko-povolil-milici-strilet-bez-vystrahy-3369/

Když na Majdanu vrcholily demonstrace proti demokraticky zvolenému prezidentu Janukovyčovi, tak západ denodenně varoval, že proti demonstrantům, kteří napadali a zapalovali policisty nesmí Janukovyč zakročit.

Když se potom z budov obsazených opozicí do demonstrantů i policistů začalo střílet, tak okamžitě bez soudu tento zločin západ přišil Janukovyčovi a během několika hodin jej demonstranté za přítomnosti západních poradců a diplomatů násilně svrhli.

ukrajina

Ukrajinský parlament přitom přijal rezoluci, která je z dnešního pohledu kyjevského režimu de facto vlastizrádná. Před půl rokem se ukrajinský parlament vyslovil pro zákaz použití zbraní proti demonstrantům a požadoval stažení vojáků a policie do kasáren. Dokument vyzýval k zastavení protiteroristických operací, kterou spustila Ukrajinská bezpečnostní služba (SBU). Požadoval propuštění všech zadržovaných osob a zakazoval policii blokovat cesty. Toto všechno bylo ještě za prezidenta Janukovyče.

Jakmile si však do čela kyjevské „vlády“ západ dosadil prezidenta Turčinova a předsedu vlády Jaceňuka, ti hned začali poněkud divně „demokraticky“ vládnout. Poté co vyhlásili zákaz ruského jazyka na východě Ukrajiny, se najednou hloupě divili, že toto se ruským obyvatelům východní Ukrajiny nelíbí a začaly tam nepokoje.

Nepokoje, které nový kyjevský režim začal řešit násilím, místo dodržováním vlastního zákona o zákazu použití zbraní. Když se východ Ukrajiny odmítl podřídit šikaně kyjevského režimu a vyhlásil v referendu Luhanskou a Doněckou republiku, tak z jedné třetiny Ukrajiny najednou byli teroristé a proti nim vysláno vojsko. Tím kyjevský režim na hlavu popřel zákony, které krátce předtím nově vydal. Musíme objektivně dodat, že za naprosté podpory západu.

Poté nový prezident Porošenko opět s nebývalou podporou západu tuto občanskou válku vystupňoval na maximum. Proti obyvatelstvu východní Ukrajiny nasadil těžké zbraně, města jsou odstřelována minomety, granátomety, raketami a bombardovaná z letadel. USA a EU tuto válku proti civilistům podpořily všemi prostředky.

Vrcholem pokrytectví a zločinného úmyslu zemí NATO je prohlášení, že na Ukrajině není válka, ale boj proti teroristům. Nemohou si dovolit situaci, kde jsou již tisíce obětí a statisíce uprchlíků prohlásit za válečný stav, protože původci této války by mohli jednou být voláni k zodpovědnosti a stanout před soudem, podobně jako kdysi stanuli nacističtí představitelé. A s nimi by se „svezli“ i představitelé zemí NATO.

Válečné zločiny jsou totiž nepromlčitelné. Přitom jednoznačných viníkem této války je současný kyjevský režim společně se zeměmi NATO.

Obyvatelé východní Ukrajiny se brání, bojují o holý život, protože vědí, že v případě porážky je nic jiného než smrt, nebo otroctví nečeká. Bojují zoufale a odhodlaně již čtvrtý měsíc a podle toho se stupňují i represe ze strany kyjevského režimu a zemí NATO.

A přibývá mrtvých, které demokratický západ nezajímají, neb ti ve svojí podlosti, ale hlavně hlouposti ze všeho viní ruského prezidenta Putina.

Putin je vinen tím, že Rusko znovu přivedl k prosperitě a východní Ukrajinci se chtějí znovu připojit k Rusku!

Ostatně na Krymu jsme byli svědky s jakým nadšením jeho obyvatelé vítali svoje připojení k Rusku.

Nyní Prezident Ukrajiny Petro Porošenko podepsal výnos, který povoluje milici používat v pásmu silové operace na východě země speciálních prostředků a zbraní bez výstrahy, oznámila tisková služba ukrajinského předáka.

Porošenko tím opravil článek 12 zákona Ukrajiny o milici. Opravy zákonodárstva byly podmíněny nutností efektivnějšího plnění milicionáři úkolů zneškodnění domobranců.


Ani v dobách nacismu za heydrichiády si nedovolili Němci střílet naše občany za bílého dne na ulici bez vyzvání.

To si dovolila až naše „demokracie.“ Začalo to vojenským napadáním cizích států bez vyhlášení války (Srbsko, Irák, Libye) a graduje to střílením obyvatel na ulici jako nyní na Ukrajině.

Takže mám obavy, že se tímto chová západní demokracie hůře než nacisté.

Že je šílená současná kyjevská vláda je každému slušnému člověku jasné.

Ale copak doslova zešíleli i představitelé EU?

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*