Zaorálek na popud Štětiny a Kalouska  podal návrh na zrušení Zastupitelského centra DLR.

Zaorálek na popud Štětiny a Kalouska podal návrh na zrušení Zastupitelského centra DLR.

Fašistovi  Porošenkovi poslali z našich daní 60 milionů na další vyvražďování civilistů na Donbasu !

Přes neustálé intervence europoslance Štětiny mi byl soudem doručen dokument na návrh likvidaci Zastupiteského centra Doněcké lidové republiky. Nejprve napsal Štětina otevřený dopis Zaorálkovi, kde mě označil za  teroristku a  kde navrhnul, aby mě přímo na tiskové konferenci při zahájení a otevření prvního Zastupitelského centra DLR v Evropě zatklo komando. Toto se konalo 1.9. 2016. Tiskové konference se zúčastnily desítky novinářů z celé Evropy, takže mě této scény ušetřili. Takovou popularitu by mi přece nedopřáli.  Aktuálně jsem obdržela dokument Usnesení o zahájení řízení s nařízenou likvidací  Zastupitelského centra Doněcké lidové republiky.

Tímto se Zaorálek, Štětina a Kalousek podepsali pod dokument, který je přímo usvědčuje z podpory a propagace fašismu  a podílení se na genocidě obyvatel na východě Ukrajiny. Ale po vyjádření Langšádlové z TOP 09, kdy veřejnosti sdělila, že atomová válka s Ruskem je naši národní povinnosti se už nelze divit v naši zemi ničemu.

Jestliže se formou mezinárodní spolupráce snažím veřejnost pravdivě, na základě osobních zkušeností informovat o válečném konfliktu v Donbasu a zřídím na své náklady Zastupitelský úřad z oficiálního pověření ministerstva zahraničních věcí Doněcké lidové republiky, se kterým již rok intenzivně spolupracuji a naše vláda se snaží zlikvidovat úřad, který má nevinným  civilistům postiženým válkou pomáhat a místo toho pošle z našich daní Porošenkově „gestapu“ 60 milionů na páchání další genocidy, pak to naši vládu přímo usvědčuje z přímé podpory a propagace fašismu a zcela jasném podílení se na genocidě obyvatel na východě Ukrajiny.

Aktuálně má kauzu v rukách můj advokát.

Měli bychom se zamyslet nad tím, kam nás „naše“ vláda tlačí a směruje a co nejdříve občansky zakročit. Toto je vrcholný zločin nelidskosti a naprosto amorální přístup. V Evropě již vznikly další zastupitelské úřady Doněcké lidové republiky a jedině „naše“ vláda chce záměrně zničit centrum pomoci válkou postiženým civilistům na východě Ukrajiny. Je to nehorázná hanebnost a arogance moci.

Jestliže je pro vládu přijatelné vyvražďování obyvatel na východě Ukrajiny a ještě to finančně a dodávkou zbraní a těžké techniky z našich daní podporuje, pak by pro ně bylo jistě zcela morální a přijatelné „humanitární“ vyvražďování nás prostřednictvím muslimských imigrantů, kteří jsou přesně za tímto účelem systematicky a dnes již v počtu 100 000 vpouštěni do naši země !

Moc času na změnu nám již nezbývá a ocitáme se v době, kdy budeme mít jedinou a poslední šanci tomuto šílenství zabránit, protože druhá šance už nikdy nebude.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Zaorálek na popud Štětiny a Kalouska podal návrh na zrušení Zastupitelského centra DLR.

  • N. Lisková je odvážná ženská. Ovšem odhodlání českých podpindosů je nezlomné, protože už nemají na vybranou. Nechtěl bych být v jejich kůži. Sice to dost „sype“, ale konec je značně nejistej. Vazalové Washingtonu mívaj často fatální konce.

  • Stetina a Kalousek? To nejhorsi, kdo se v politice zviditelnuje. Jejich doporuceni je podporou nenavisti k Rusku, podporou neonacistu a oligarchu Ukrajiny, kteri vladnou jako loutky USA Ukrajine a snazi se s Ruskem vyvolat valku. Neonaciste tam brzy skonci, vedou zemi do zahuby. Rusko nikdy nebude bojovat s Ukrajinci, jenom s Neonacisty. To je rakovina Ukrajiny, podporovana USA. Kdo jsou spojenci USA : Teroriste vseho druhu, Neonaciste na Ukrajine a mimo jine i CR.

  • Zaorálek neuznává DLR. Proto neuznává existenci zastupitelského úřadu. Nemůže ho tedy zrušit. Doufám, že se ČSSD diky Sobotkovi a Chovancovi rozpadne. Zatím to vypadá, že udělají z Babiše „obětního beránka“ a ten lidi před volbami zblbne. Je to logické, kdyby byl ve vládě před volbami, nemohl by slibovat, že to změní po volbách, když to mohl změnit už nyní. ČSSD si podepsala rozsudek tím že znovu zvolila Sobotku. Toho snad už ani chudí duchem volit nemohou.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*