Jsem přesvědčen, že současný stav Evropské Unie, je bez radikální změny absolutně neúnosný. Celý ten ansámbl je pro lidi, kteří žijí v Evropě zbytečný a k nepotřebě!

Zaorálek s Kalouskem ve své „debatě“ dokázali, že pro své voliče nejsou schopni udělat vůbec nic.

Ve své tupé aroganci a naduté hlouposti si ani neuvědomují, jak jejich výlevy působí na veřejnost.

Mirosla Kalousek a Lubomír Zaorálek Foto : MF Dnes
Mirosla Kalousek a Lubomír Zaorálek Foto : MF Dnes

Hádají se o věci, které ty, kteří je občas volí, z velké míry vůbec nezajímají. Nedokáží si už ani představit, že tu jsou oni pro lidi a ne lidi pro ně.To, že se žádný stát v Evropě díky rozhazovačné a rozkrádačské politice posledních desetiletí není schopen postavit potencionálním bezpečnostním rizikům, to je především výsledkem politikaření a diplomatické hlouposti.

A tak se Kalousek trapně holedbal „tykačkou“ s Junckerem, Zaorálkovi arogantně vysvětloval, že Jourová z ANO je politická nula, takže přece nemohl čekat, že jí v Bruselu dají nějaký superflek, a hlavně se předvedl, že nebyl léta ministrem obrany zbytečně.

Předpokládám, že po vysílání jel Kalousek hned zkontrolovat staromácké majdanisty, zda tlačí na premiéra vlády pořádně…

Zaorálek opět předvedl svůj „diplomatický“ um, vysvětlil jak oni dělají pro lidi, co jim na očích vidí a Putinovu tajemnou ukrajinskou agrsi neagresi svedl na Nečase a slabochy minulé politického vedení.

Tak tihle určitě žádnou bezpečnost státu nezařídí!

Ti mohou opravdu jen a jen tlachat a tvářit se důležitě.

Volit do europarlamentu přišlo něco málo přes 15% voličů. Kolik jich, po takovýchhle „diskuzích“ přijde k urnám volit komunální politiky?

Mám obavy, že lidé mají této nemastné neslané eurohujerské politiky plné zuby. Takže volební místosti budou zet prázdnotou.

I ten Putin a ukrajinská krize bude k něčemu dobrá.

Alespoň urychlí rozklad bruselského euromonstra.

Teď už to chce přemýšlet, co a jak dál.

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://fojtik.blog.idnes.cz/