Zanedlouho si připomeneme 18. výročí neblahé krádeže České televize „spacákovými dobrotrusy“,

Zanedlouho si připomeneme 18. výročí neblahé krádeže České televize „spacákovými dobrotrusy“,

kteří nás teď spolu s jejich novými přítelíčky zahlcují jednou lží a US-propagandistickou bludařinou za druhou…, podněcují nenávist proti ruskému národu, našim vlastencům a poctivým křesťanům, odmítajících slevit ze svých křesťanských hodnot v zájmu genderových a multikulturních rozvracečů naší kultury a našich morálních hodnot.Hanba pseudohumanistické propagandě čirého zla, zaobaleného do krabice s nápisem „pravda, láska, tolerance, respekt, lidskost, snášenlivost…“, pod kterýmižto hesly se podněcuje nenávist, místo respektu despekt k odlišně smýšlejícím, místo pravdy rusofobní lži a místo lidskosti a snášenlivosti fyzické násilí na veřejných příznivcích/členech národoveckých stran typu německé AFD, ve Španělsku občan ubit k smrti za kšandy v barvách španělské státní vlajky.

Tohle nemá s humanizmem, pravdou ani láskou společného ani to nejmenší! Lidi, probuďte se už konečně z toho konzumního „růžovozahrádkářského“ omámení!!! Pravda, ani druhá strana (Hodač, Bobošíková a spol.), nebyli žádní „andílci“ a jeli si své vlastní zájmy, což tehdy u veřejnosti silně nahrálo ve prospěch „spacákové revoluce“. Ovšem nyní je nad slunce jasné, co tahle falešná a samozvaná tzv. „občanská společnost“ má a měla skutečně zalubem, že v reálu nejde o „občanskou“, ale pseudoelitářskou společnost, výlučně s pro-havlistickými a eurohujerskými postoji, kdo smýšlí jinak, do tohoto „spolku“ prostě nepatří.

Takže ještě jednou, lidi, probuďte se a začněte konečně chápat, že spousta těchto frází a hezky znějících termínů typu „liberální demokracie“, „humanistické hodnoty“ či „obrana lidských práv“, dávno ztratila svůj původní pozitivní význam, a naopak se používá jako zástěrka pro konání naprosto antiliberální, protidemokratické a v rozporu s lidskými právy pro poctivé a slušné lidi, při čemž naopak jsou přeceňována lidská práva kriminálníků, flákačů a různých nepřizpůsobivých občanů, zdůrazňuji, nepřizpůsobivých bez ohledu na barvu pleti, etnickou příslušnost, atd., atd.

Podstatné není, jak kdo vypadá a jaká je jeho mateřština, ale to, jak dotyčný smýšlí, jestli je rozhodnut žít u nás ponašem, nebo zda si chce vynucovat nějaká privilegia neslučitelná s našimi tradicemi, a ještě se nechat živit sociálními dávkami z kapes českých daňových poplatníků!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*