Zaměstnanci letecké společnosti podali federální žalobu proti Bidenově administrativě kvůli povinnému očkování

Zaměstnanci letecké společnosti podali federální žalobu proti Bidenově administrativě kvůli povinnému očkování

Zaměstnanci aerolinek, kteří mají plné zuby protiústavních nařízení o povinném očkování, ženou Bidenovu administrativu před soud kvůli překročení výkonné moci.

V žalobě podané u okresního soudu USA se US Freedom Flyers zastupující různé zaměstnance leteckých společností spojili s Health Freedom Defense Fund, aby zpochybnili „zoufale přehnaný exekutivní příkaz nařizující injekce COVID-19 pro všechny federální dodavatele a subdodavatele“.

„Žaloba mimo jiné tvrdí, že „prezident si přisvojil obecné policejní pravomoci nad životy milionů lidí, o nichž uvažuje ústava nebo jakýkoli zákon Kongresu,“ uvádí se v tiskové zprávě.Biden a jeho tiskový mluvčí jsou také obviněni ze lži americkému lidu, když tvrdili, že federální vláda nezavede celostátní povinná očkování, a také tvrdili, že politika administrativy zhorší problémy s už tak křehkým dodavatelským řetězcem.

„Místo údajného záměru exekutivního nařízení „snížit nepřítomnost pracovníků, snížit náklady na pracovní sílu a zlepšit efektivitu dodavatelů a subdodavatelů [federální vlády]“ bude mít povinné očkování pravděpodobně opačný účinek, neboť donutí k propuštění tisíce základních pracovníků z kritických dodavatelských řetězců a dopravních odvětví, které jsou již tak přetížené.“

„Bidenovo povinné očkování a z něj vyplývající pokyny OMB a Rady FAR přicházejí v možná nejhorší možnou dobu v dějinách našeho státu a hrozí, že ještě zhorší již tak kritickou situaci, která se chystá do období svátků,“ uvádí se v tiskové zprávě.

Žaloba na tyto skupiny přichází ve chvíli, kdy letuška minulý měsíc oznámila, že žaluje „velkou leteckou společnost“ kvůli jejím požadavkům na očkování poté, co se u ní objevily závažné nežádoucí reakce po povinném očkování.

 

„To bylo to nejhorší rozhodnutí v mém životě,“ líčila letuška Lisa Williamsová, zraněná vakcínou. „Porušila jsem svou víru, protože můj zaměstnavatel mě donutil vybrat si mezi Bohem a prací, rozhodnutí, které mě málem stálo život.“

Přečtěte si tiskovou zprávu týkající se Health Freedom Defense Fund a žaloby US Freedom Flyer

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Zaměstnanci letecké společnosti podali federální žalobu proti Bidenově administrativě kvůli povinnému očkování

  • Když USA povinně, my také. Co bude důsledkem salámové metody v ČR? V první fázi bude povinné očkování v klíčových odvětvích. Z toho důvodu odejde od Policie 10 tis. lidí, starší zdravotní sestry půjdou do předčasného důchodu …. V další fázi pak bude očkování povinné pro všechny. Následovat bude Australský model a neočkovaní a nemocní půjdou do lágrů.
    Blábolišova vláda už se voličů nebojí a ta nová si myslí, že je tu na 4 roky a nebude se tedy také bát dělat nesmysly.
    COVID se šíří nezávisle na opatřeních a očkování, které nefunguje. Politici si myslí, že to mohou řídit, ale ono se to řídí samo. Je to stejné, jako kdyby přijímali opatření proti erupcím na Slunci. Jen se vyhazují peníze a o to jim jde.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*