Založme Visegrádskou konfederaci a žijme své vlastní životy!!!

Založme Visegrádskou konfederaci a žijme své vlastní životy!!!

Totální „odevropštění“ a naprostá demoralizace a destrukce tradičních hodnot, na kterých naše civilizace po celá staletí stála, v zemích EU neustále pokračuje a nabírá na vyšších a vyšších obrátkách. Řečičky „neziskovkami“ dotovaných ekonomů, že musíme v EU zůstat, jinak bude ještě hůř, jsou obyčejné lži. Bez evropských zákazů, kvót a nesmyslných sankcí můžeme obchodovat s kýmkoli s čímkoli, co dokážeme vyrobit, nebo vytěžit a nebudeme se muset nikomu zodpovídat za to, s kterou zemí obchodujeme! Visegrádská konfederace by měla mít svou vlastní měnu (třeba Visegradský zlatý), svůj volný trh a kromě vlastních zemských armád, také společnou Visegrádskou legii, která by byla preventivně stále nasazena na ochranu vnější hranice před nežádoucími elementy.V rámci tohoto uskupení, by měla proběhnout opravdová demokratizace vnitřní politiky a měli by se odstranit veškeré politické a ekonomické neduhy, které k nám byly záměrně zataženy zvenčí. Je potřeba zlikvidovat exekuční mafii schopnou z člověka vydřít klidně i dvacetinásobek jeho původního dluhu a uvrhnout ho tak do celoživotního finančního otroctví a strachu vůbec něco vlastnit. Je třeba skončit s cíleně podhodnocenou cenou lidské práce a finálních výrobků jen proto, aby je někdo jiný, kdo se vydává za našeho partnera a přítele, mohl koupit za pakatel a mnohonásobně na tom vydělat!!! Je nutné dělat svou vlastní sebevědomou politiku založenou na tom, že svět neřídí jedna korporace (i když se o to někteří moc a moc snaží), nýbrž že je rozdělen do několika ekonomicky a politicky odlišných částí, takže je vždy s kým obchodovat (pokud Vám to někdo cíleně nezakazuje jako je tomu dnes).

V rámci budoucí prosperity takového nového uskupení, by také bylo třeba investovat mnoho úsilí do podpory mladých rodin a pomáhat jim různými státem hrazenými bonusy za každé druhé, třetí a čtvrté dítě, aby to lidi motivovalo k tomu, znovu se vrátit k tradičním rodinným hodnotám a plodit generaci za generací mladé perspektivní lidi, kteří budou hrdí na to, že žijí v zemi svých předků a na odkaz, který jim jejich otcové a dědové zanechali. Jedině uskupení založené na principu rovnosti a solidarity, ve kterém nebudou žádné dnešní supervelmoci, které si vždy činí ambice vše ovládat a řídit, nám může dát šanci žít opravdu svobodným a hlavně svým vlastním životem.

Již kníže Svatopluk věděl, že jeden prut zlomíš snadno, ale tři již zlomit nedokážeš. Visegrádské země jsou zatím čtyři a myslím, že třeba Rakousko, nebo jiné další státy, by mohli následovat tuto myšlenku a postupně se přidat, aby z malých a odstrkovaných nakonec vzniklo silné uskupení, s kterým svět bude muset počítat!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Založme Visegrádskou konfederaci a žijme své vlastní životy!!!

  • EU pracuje na zniceni Evropy tak, jak ji zname. Nenechte se mylit, ze se najednou zradni politici obratili jako na obrtliku a chteji Evropu branit proti migraci muslimu. Delaji to jen k vlastni zachrane, protoze lide jich uz maji dost. Jsou zodpvedni za 2 miliony muslimu v Evrope, jejich vrazdeni domaciho obyvatelstva a nasili na Evropanech, za nesmirne naklady pro obcany Evropy na jejich podporu.
    Politici pracuji proti obyvatelstvu Evropy, jejich lzi o semknuti jsou podvodem na nas, kteri takovou Evropu multikulti, neoliberalismu, genderoveho silenstvi, odnimani deti rodicum a jejich zneuzivani pedofily, atd. nechceme.
    V4 musi jit vlastni cestou, jinak budeme pohlceni touto dekadenci EU a zapadu. Dali nam za pravdu v tom, co jsme uz dlouho chteli, podle pozadavku V4 se ted ridi Evropa!
    Tady stoji, co se ve skutecnosti deje:
    https://tadesco.cz/novy-svetovy-rad-nwo-a-soucasnost-islam-a-islamizace-otevreny-dopis-prezidentu-rf/

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*