Žaloba na UNICEF za pokus o masové zmrzačení ukrajinských dětí

Žaloba na UNICEF za pokus o masové zmrzačení ukrajinských dětí

Byzantský katolický patriarchát se tímto obrací na Mezinárodní trestní soud v Haagu s žalobou na UNICEF za zločin proti lidskosti, kterým je pokus o masové zmrzačení ukrajinských dětí prostřednictvím škodlivých vakcín. Jde o projev genocidního neofašismu proti ukrajinskému a ruskému národu.

Důvody žaloby:

1) Vakcinaci financuje nejprogresivnější ideolog redukce (postupné genocidy) lidstva, Bill Gates. Svými programy otevřeně sleduje redukci lidstva prostřednictvím vakcinace. V důsledku jeho vakcinačních programů dochází k trvalému zmrzačení dětí, k jejich sterilizaci (neplodnosti) nebo i k úmrtím (např. jen v Indii bylo 1600 dětí po vakcinaci trvale zparalyzováno).

ockovani 1

2) Důkaz ideologického pozadí:

– na Ukrajině se 19 let nevyskytl ani jeden případ dětské obrany;

– květen 2015 – na Ukrajinu bezdůvodně dovezeny vakcíny za miliony dolarů;

– září 2015 – takzvaně nalezeny první dva případy obrny na Zakarpatí (místní lékaři diagnózu popřeli!). Vyvstává podezření, že infekce bude na Ukrajinu záměrně vnesena.

– říjen: na tomto pochybném argumentu je vydán příkaz k celoplošné vakcinaci Ukrajiny (plán 10 milionů vakcín – 10 milionů dětí)

3) Vakcíny, které musí být uchovávány při teplotě -20 stupňů, rozmrzly, jejich určení k vytvoření imunity se změnilo – staly se z nich prostředky k infikování dětí. UNICEF a WHO nutí Ukrajince, aby tyto poškozené vakcíny použili na dětech! Toto je kolosální zločin!

4) UNICEF vyvolává paniku mezi ukrajinským obyvatelstvem a vyvíjí nátlak na ukrajinskou vládu k likvidaci vlastního obyvatelstva (dětí).

Vakcinace jako prostředek redukce lidstva je novodobým válečným zločinem s cílem vyhlazení národa.

Vážení členové tribunálu, žádáme tímto váš mezinárodní trestní soud v Haagu, v jehož kompetenci je odsouzení masových zločinů fašismu i zločinů proti lidskosti, aby řešil zločin organizace UNICEF – pokus o masové zmrzačení ukrajinských dětí.

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 + Metoděj OSBMr                     + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

 

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*