Žaloba na ČR ohledně uprchlických kvót je skutečností – suverenita tím slábne!

Žaloba na ČR ohledně uprchlických kvót je skutečností – suverenita tím slábne!

To, že je suverenita Česká republiky čím dál tím více slabší je faktem. Důkazem toho je žaloba Evropské komise proti ČR, Maďarsku a Polsku kvůli kvótám podaná minulý čtvrtek k Soudnímu dvoru EU.

Nikým nevolení úředníci Evropské komise tím potvrzují svou nadvládu nad jakýmkoli členským státem, který neuposlechne jejich nařízení. Dávají tím za pravdu všem kritikům Evropské unie, kteří jejich jednání nazývají diktátem a návratem k totalitním praktikám.

Je vidět, jak je Evropská komise svou novolevicovou politikou multikulturalismu, genderismu, feminismu, postdemokratismu, ekofanatismu a eurofederalismu nebezpečná. Touto politikou potlačuje svobodu, demokracii, národní tradice a zvyky a třetími pohlavími útočí dokonce i na tradiční rodinu, která musí být základem každého státu.

Národní státy jejím počínáním ztrácejí svou suverenitu a svobodné rozhodování o tom koho si do své země pustí a s kým budou chtít v budoucnu žít. Politický projekt Evropské unie si těmito rozhodnutími stále více podkopává svůj hrob a potvrzuje tím, že je nereformovatelný a spěje ke své záhubě.

Řešením této situace je vyhlášení referenda o vystoupení ČR z Evropské unie a potřeba nastolení nového projektu spolupráce evropských států a to tak, aby byly zachovány základní principy volného pohybu osob, zboží, služeb a kapitálu mezi evropskými zeměmi, které musí mít své vlastní hranice, svou ekonomiku, měnu a politiku.

Tento projekt bude budován všemi vlasteneckými stranami sdruženými v evropské frakci ENF (Evropa národů a svobody), jenž vede předsedkyně francouzské Národní fronty (FN) Marine Le Pen a jejímž hrdým členem je hnutí SPD. Marine Le Pen již o tomto novém projektu mluvila na pražské prosincové konferenci. Jeho název je Unie evropských národů pod zkratkou (U.E.N.) a všechny spolupracující strany se budou snažit uvedený projekt co nejvíce propagovat, aby se nastolila nová evropská spolupráce, jejímž základem bude národní suverenita bez jakéhokoli diktátu a vnucování čehokoli.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Žaloba na ČR ohledně uprchlických kvót je skutečností – suverenita tím slábne!

  • Touž zase stahujeme kalhoty ačkoliv brod je ještě daleko? Je nás 10 milionů a to je pořádný hlas, tak se neposerte a budeme bojovat. Ne?

  • Pokud zůstaneme v EU tak nám okamžitě uprchlíky nacpou. Přestali jsme být suverenním státem, a slavná EU je násilnická organizace. kde jednotlivé státy nemohou mít svá základní práva a nemohou rozhodovat koho na své území pustí. Zase ti Němci jímž sekundují Francouzi. Za touto lumpárnou je nastolení NWO. Už se jim podařilo zblbnout a průběžně vychovávat mládež a vysokoškoláky k obrazu svému. Sorosovská úderka naši slavní Piráti vykonávají práci užitečných idiotů. Kde všude má ten starý člověk sloužící Rotschildům u nás prsty. Všude, kde se jedná o zblbnutí mládeže a vytvoření odporu uvnitř státu, aby se lidé začali kydlit mezi sebou a pak přijde určený spasitel.

  • EU je ve velmi nebezpečné fázi. Ve stejné, jako RVHP v roce 1989. Fakticky se již rozpadla, formálně ještě ne. V této fázi můžeme od přeplacených byrokratů čekat cokoliv. Nesmíme přijmout EURO, abychom se s tím nesmyslem více nesvázali. Dále musíme pracovat na tom, aby lidé viděli pravou tvář toho nesmyslu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*