Zákony farmaceutického průmyslu

Zákony farmaceutického průmyslu

„Pokud si tyto zákony přečtete a zamyslíte se nad nimi, potom každý zdravotnický systém, který řídí farmaceutické korporace, budete možná vnímat jiným pohledem,“ těmito slovy uvedl Dr. Matthias Rath, bývalý spolupracovník dvojnásobného nositele Nobelovy ceny Dr. Lunise Paulinga a vedoucí mezinárodního výzkumného a vývojového ústavu své Zákony farmaceutického průmyslu.

leky

Zákony farmaceutického průmyslu

1. Farmaceutický průmysl je investiční průmysl, kterého jedinou motivací jsou zisky akcionářů. Zlepšení zdraví lidstva není součást motivace tohoto odvětví.

2. Farmaceutický investiční průmysl byl uměle vytvořen a více než století strategicky vyvíjený těmi stejnými investičními skupinami, které ovládají petrochemický a chemický průmysl na celém světě.

3. Obrovské zisky farmaceutického průmyslu se zakládají na patentovatelnosti nových léků. Jsou to převážně ty patenty, které umožní výrobcům léků, stanovit si libovolně vysokou cenu za své výrobky.

4. Trhem pro farmaceutický průmysl je lidské tělo, ale jen tehdy, pokud je nemocné. Z tohoto důvodu je zachování a šíření chorob neoddělitelným předpokladem růstu farmaceutického průmyslu.

5. Důležitou strategií k dosažení tohoto cíle, je vývoj léků, které jen potlačí příznaky nemocí, přičemž neléčí skutečnou nemoc.Tento postup vysvětluje i to, proč většina léků vydávaných pouze na recept, které jsou v současnosti prodávané, nemají prokazatelnou účinnost a mají za cíl jen potlačení symptomů.

6. K dalšímu rozšíření farmaceutického trhu farmaceutické firmy ustavičně hledají nové indikace na použití léků, které jsou již v prodeji. 50 miliónů zdravých obyvatel USA například užívají prostředek na zmírnění bolesti Aspirin od společnosti Byaer v naději, že zabrání srdečnímu infarktu.

7. Další důležitou strategii k rozšiřování farmaceutických trhů spočívá v tom, vytvořit nové nemoci a léky proti nim. Většina léků prodávaných na recept, které dnes užívají miliony pacientů, potlačí symptomy na krátkou dobu, způsobí ale celou řadu nových onemocnění v důsledku známých nežádoucích účinků, které nastanou v případě dlouhodobého užívání. Například, o všech prostředcích na snížení cholesterolu, které jsou v současnosti na trhu, se ví, že zvyšují riziko rakoviny, ale až po několikaletém užívání.

8. Známé smrtící nežádoucí účinky léků prodávaných na recept jsou čtvrtou nejčastější příčinou úmrtí v průmyslovém světě, překoná je pouze počet obětí na srdeční infarkt, rakovina a mozková mrtvice. Tato skutečnost vůbec nepřekvapuje, protože patenty na léky jsou v prvé řadě přidělované na nové syntetické molekuly. Tělo musí všechny syntetické molekuly detoxikovat a vyloučit je ze sebe. Systém, který často selhává a ústí ke skutečné epidemii těžkých a smrtících nežádoucích účinků.

9. Zatímco podpora a šíření nemocí ustavičně zvyšuje trh farmaceutického investičního průmyslu, prevence a léčba skutečných příčin snižují dlouhodobou ziskovost. Proto se jim toto odvětví vyhýbá a dokonce jej potlačují.


10. Nejhorší je ale skutečnost, že vyhubení nemocí je principiálně v rozporu se zájmy farmaceutického investičního průmyslu, je pro tyto zájmy kontraproduktivní. Vyhubení nemocí jako potenciálních trhů na odbyt léků zničí miliardy dolarů investicí a způsobí nakonec zánik celého odvětví.

11. Vitamíny a jiné účinné terapie k dosažení přírodního zdraví, které optimalizují buňkový metabolizmus, jsou hrozbou pro byznys farma průmyslu s nemocemi, protože jsou namířené proti příčině, v současnosti nejvíce rozšířených nemocí na buňkové úrovni a tyto přírodní substance nelze patentovat.

12. Během celé stoleté existence farmaceutického průmyslu byly vitamíny a jiné životně důležité živiny s určitými funkcemi v buňkovém metabolizmu největší konkurencí a největším ohrožením dlouhodobého úspěchu farmaceutického byznysu.

13. Vitamíny a jiné účinné terapie k dosažení přirozeného zdraví, které skutečně chrání před nemocemi, nejsou s povahou byznysu farmaceutického průmyslu s nemocemi slučitelné.

14. Na ochranu strategického vývoje svého investičního byznysu před ohrožením účinnými metodami, přirozenými a nepatentovatelnými terapiemi, využívá farmaceutický průmysl už celé století ty nejbezohlednější metody. Tady uvádíme jen některé případy:

(1) Zatajování informací o zdraví, které dokážou zachránit miliony lidí. Je to jednoduše neakceptovatelné, že v současnosti tak málo lidí ví, že lidské tělo si nedokáže vytvářet vitamín C a lysin, dvě molekuly důležité pro stabilitu pojiva a prevenci nemocí.

(2) Diskreditace přirozených způsobů léčby. Tento způsob likvidace pověsti se nejčastěji uskutečňuje celosvětovými PR kampaněmi, organizovanými farmaceutickým kartelem. Šíří lži o údajných nežádoucích účincích přirozených substancí, molekul, které příroda používá už tisíciletí.

(3)Zákaz šíření informací o terapiích k dosažení přirozeného zdraví. S tímto cílem dosadil farmaceutický průmysl své lobbisty do nejdůležitějších politických funkcí, v klíčových trzích a v popředních zemích vyvážejících léky.

 15. Byznys farmaceutického průmyslu s nemocemi je největší podvod v historii lidstva. Produkt „zdraví“ slibovaný farmaceutickými společnostmi, není pacientům dodaný. Naopak, „produkty“, které jsou ve většině případů dodané, způsobí namísto toho nové nemoci a často i smrt.

16. Přežití farmaceutického průmyslu závisí na potlačení účinných terapií k dosažení přirozeného zdraví, všemi prostředky. Miliony lidí se navzdory kombinované hospodářské, politické a mediální opozici největšího investičního průmyslu na světě rozhodli pro alternativní léčbu přirozenými a nepatentovatelnými metodami.

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*