Zakladatel francouzských Zelených: Evropané musí mít méně dětí, aby uvolnili cestu pro muslimské migranty

Zakladatel francouzských Zelených: Evropané musí mít méně dětí, aby uvolnili cestu pro muslimské migranty

Levice nadále prosazuje demografickou sebevraždu!                           

Podle spoluzakladatele francouzské Strany zelených by měly být zrušeny benefity pro domorodé evropské rodiny, aby se povzbudily k tomu mít méně dětí, čímž by se uvolnilo více prostoru pro muslimské migranty.

Yves Cochet se podílel na založení francouzské Strany zelených v roce 1984 a je v současné době zvoleným členem Evropského parlamentu.

Během rozhovoru s levicovým francouzským deníkem Le Nouvel Observateur, Cochet nestoudně obhajoval návrhy, které by vedly k demografické sebevraždě domorodé francouzské populace.„Navrhuji, abychom zvrátili naše zásady, které povzbuzují porodnosti tím, že obrátíme logiku vyplácení dávek rodinám. Čím více dětí máte, tím méně benefitů získáte až po ten bod, že se úplně zruší po narození třetího (dítěte)!“ Uvedl.

„Když akceptujeme „Neo-Malthusiánství“, jsme okamžitě obviněni z rasismu a elitářství. Z tohoto důvodu si proto ujasněme, že se nezaměřuji na nejchudší země, které produkují více dětí, než jiné,“ vysvětluje Cochet.

„Naopak. Bohaté země, stejně jako Francie, jsou první, které potřebují demografický pokles. Jsou to ony s nejvíce znečišťujícím životním stylem. Zejména omezit počet našich narozených dětí by nám umožnilo lépe přijímat muslimské přistěhovalce, kteří klepou na naše dveře,“ uzavřel.

Poslanec Evropského parlamentu v zásadě prosazuje opačnou politiku jako je politika italského vůdce Mattea Salviniho a dalších východoevropských zemí, které zvyšují sociální dávky potenciálním rodičům, aby podpořili své obyvatelstvo mít více dětí.

Francouzská muslimská populace již dosahuje téměř 9%, přičemž země neustále zažívá vzpoury a občanské nepokoje v důsledku selhání v integraci nově příchozích.

Podle bývalého francouzského ministra vnitra Gérarda Collomba, problémy způsobené masovým přistěhovalectvím povedou k obrovské sociální dislokaci a případnému rozdělení nebo odštěpení země.

„Komunity ve Francii se zapojují stále více a více do vzájemných konfliktů a stávají se velmi násilnými,“ uvedl Collomb a dodal: „Za pět let se tato situace může stát nezvratná. Ano, máme pět, šest let, abychom se vyhnuli nejhoršímu.“

Rétorika Yvese Cocheta odráží tu ve Straně zelených v Německu. Stefanie von Bergová během projevu před německým parlamentem oslavovala skutečnost, že Němci budou do 30 let etnickou menšinou ve velkých městech a uvedla, že je to „dobrá věc“, protože to rozzuří pravici.

 

(Yves Cochet Foto: screenshot Youtube)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*