Zakázaná láska ve Vatikánu, centru prolhanosti a pokrytectví

Zakázaná láska ve Vatikánu, centru prolhanosti a pokrytectví

je téma rozhovoru časopisu Stern/18 s katolickým knězem Krysztofem Charamsou o životě ve vatikánské kongregaci před jeho vystoupením z církve. O nenávisti a udavačství ve Svatém městě, dvojité morálce katolické církve, o polonahých tanečnících a papežovu selhání.

V centru pokrytectví

Polský theolog  Charamza pracoval 13 let pro římskou katolickoiu kongregaci.

Svoji homosexuální orientaci tajil jako mnoho jeho kolegů, protože osoby s homosexuálními tendencemi, podporující gay kulturu, nejsou důvěryhodné vykonávat kněžský úřad.

Příslušný dokument vydala v listopadu 2005 Kongregace pro katolickou víru pod názvem Instrukce o kněžství a homosexualitě.

Charamza v soukromém třináctiletém průzkumu odhaduje, že více než polovina katolických kněží a hodnostářů je homosexuální a praktikuje sex v přísném utajení, které ovšem není žádným tajemstvím neboť svatí muži jsou pěkné drbny, kariéristé a podrazáci.

Na druhé straně se právě za papeže Ratzingera dařilo homosexualitě ve Vatikánu jako nikdy předtím a s jejím utajením se nebabral ani osobní papežův sekretář, fešák Georg Gönsewein tzv. il bel Giorgio, kterému ovšem nedělalo problém žít i s božsky krásnou a bohatou nejmenovanou římskou hraběnkou.Ta uvedla George do mediálních kruhů a z titulů luxusních časopisů skočil do reality jako ikona tajemné mužské krásy, umocněné sutanou a slušivým kolárkem.

Tanečníci Fratelli Pelegrini ve Vatikánu

V prosinci 2010 si Vatikán nadělil k Ježíšku vystoupení pohledných tanečníků-akrobatů Fratelli Pellegrini, při jejichž dráždivém maskulinním tanci tělo na tělo se tajil dech nejen přihlížejícímu papeži Ratzingerovi, ale obdivně vzdychali i jeho monsignori, tísnící se kolem jeho trůnu.

Věhlasná muskulaturní taneční skupina přijela přímo z Barcelony, kde svým tancem potěšila tisíce homosexuálů na akci Gay Cirkus. Jen v Barceloně se prý gayům svobodně dýchá.

A Vatikán v době Ratzingera dovedl ocenit i výjimečný kulturní zážitek.

Od té doby se hovoří ve Vatikánu o vytvoření přátelského mostu mezi noblesním Římem a  velmi přátelskou katalánskou Barcelonou.

Charamzova kontroverzní kniha První kámen vyvolala ve vatikánských kruzích odpor a paniku, tak jak to bývá po provalu.

Charamza uvádí v závěru slova jeho duchovního otce ze studií.

Jak ses opovážil kritizovat nejstarší homosexuální organizaci světa?

Teď si to pěkně odskáčeš!
Loading...

Podobné články

Komentář “Zakázaná láska ve Vatikánu, centru prolhanosti a pokrytectví

  • Ten Charazma je určitě nezaujatý, objektivní a pravdomluvný svědek, který nemá žádný osobní zájem na tom, aby někoho očerňoval, pomlouval a nasazoval mu psí hlavu. Vždyť jen 13 let lhal o své sexuální orientaci, byl tajným kuřbuřtem a zcela bezpochyby se žádných nepatřičností sám nedopouštěl, ani je neorganizoval a nikoho k účasti na nich nenabádal. Takže teď má právo a morální mandát, aby o tom podal pravdivé a nezaujaté svědectví. Chápu…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*