Zakázaná láska ve Vatikánu, centru prolhanosti a pokrytectví

Zakázaná láska ve Vatikánu, centru prolhanosti a pokrytectví

je téma rozhovoru časopisu Stern/18 s katolickým knězem Krysztofem Charamsou o životě ve vatikánské kongregaci před jeho vystoupením z církve. O nenávisti a udavačství ve Svatém městě, dvojité morálce katolické církve, o polonahých tanečnících a papežovu selhání.

V centru pokrytectví

Polský theolog  Charamza pracoval 13 let pro římskou katolickoiu kongregaci.

Svoji homosexuální orientaci tajil jako mnoho jeho kolegů, protože osoby s homosexuálními tendencemi, podporující gay kulturu, nejsou důvěryhodné vykonávat kněžský úřad.

Příslušný dokument vydala v listopadu 2005 Kongregace pro katolickou víru pod názvem Instrukce o kněžství a homosexualitě.

Charamza v soukromém třináctiletém průzkumu odhaduje, že více než polovina katolických kněží a hodnostářů je homosexuální a praktikuje sex v přísném utajení, které ovšem není žádným tajemstvím neboť svatí muži jsou pěkné drbny, kariéristé a podrazáci.

Na druhé straně se právě za papeže Ratzingera dařilo homosexualitě ve Vatikánu jako nikdy předtím a s jejím utajením se nebabral ani osobní papežův sekretář, fešák Georg Gönsewein tzv. il bel Giorgio, kterému ovšem nedělalo problém žít i s božsky krásnou a bohatou nejmenovanou římskou hraběnkou.Ta uvedla George do mediálních kruhů a z titulů luxusních časopisů skočil do reality jako ikona tajemné mužské krásy, umocněné sutanou a slušivým kolárkem.

Tanečníci Fratelli Pelegrini ve Vatikánu

V prosinci 2010 si Vatikán nadělil k Ježíšku vystoupení pohledných tanečníků-akrobatů Fratelli Pellegrini, při jejichž dráždivém maskulinním tanci tělo na tělo se tajil dech nejen přihlížejícímu papeži Ratzingerovi, ale obdivně vzdychali i jeho monsignori, tísnící se kolem jeho trůnu.

Věhlasná muskulaturní taneční skupina přijela přímo z Barcelony, kde svým tancem potěšila tisíce homosexuálů na akci Gay Cirkus. Jen v Barceloně se prý gayům svobodně dýchá.

A Vatikán v době Ratzingera dovedl ocenit i výjimečný kulturní zážitek.

Od té doby se hovoří ve Vatikánu o vytvoření přátelského mostu mezi noblesním Římem a  velmi přátelskou katalánskou Barcelonou.

Charamzova kontroverzní kniha První kámen vyvolala ve vatikánských kruzích odpor a paniku, tak jak to bývá po provalu.

Charamza uvádí v závěru slova jeho duchovního otce ze studií.

Jak ses opovážil kritizovat nejstarší homosexuální organizaci světa?

Teď si to pěkně odskáčeš!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Zakázaná láska ve Vatikánu, centru prolhanosti a pokrytectví

  • Ten Charazma je určitě nezaujatý, objektivní a pravdomluvný svědek, který nemá žádný osobní zájem na tom, aby někoho očerňoval, pomlouval a nasazoval mu psí hlavu. Vždyť jen 13 let lhal o své sexuální orientaci, byl tajným kuřbuřtem a zcela bezpochyby se žádných nepatřičností sám nedopouštěl, ani je neorganizoval a nikoho k účasti na nich nenabádal. Takže teď má právo a morální mandát, aby o tom podal pravdivé a nezaujaté svědectví. Chápu…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*