Zákaz radikálního islámu

Zákaz radikálního islámu

Vláda opět ZAMÍTLA přijetí mého návrhu zákona, který by zakazoval propagaci jakékoli ideologie, která potlačuje práva a svobody nebo hlásí nenávist. V současnosti totiž zákon zakazuje a trestá pouze propagaci takového hnutí, nikoli ideologie. Nemůžeme tak zakázat radikální islám. Podívejte se na video. A prosím o podporu našeho hnutí SPD ve volbách.

Vážené dámy a pánové, dovolte mi reagovat na stále častější teroristické útoky v Evropě. V prvé řadě s pod dotekem, že jich je o trochu více, než nám předkládají naše mainstreamová média. Ale i tak velmi ilustrativní byl poslední útok ve Francii, kde média ohlásila, že v autě měl útočník – potomek muslimských migrantů – pušku a Korán.

Navrhuji pevně zařadit náš návrh novely trestního zákoníku tisk číslo 985 na zítra po pevně zařazených bodech.

Pro pochopení stavu je třeba vědět, že jsme ve válce – jednak ji oficiálně vyhlásil Daeš včetně vyhlášení války České republice, ale podle Koránu válka s nevěřícími končí teprve, když celý svět je muslimský a ta válka se nevede jen zbraněmi – boj se vede hlavně slovy a šířením myšlenek. To je třeba zastavit v prvé řadě.

Terorismus je jen taktika boje – hlavní boj se vede ideologií.

Za naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) jsme napsali a podali návrh změny trestního zákona, který by zakazoval propagaci jakékoli ideologie, která potlačuje práva a svobody nebo hlásí nenávist. V současnosti totiž zákon zakazuje a trestá pouze propagaci takového hnutí, nikoli ideologie. Vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL ale náš návrh loni odmítla.

A já se vás ptám – co je na zákazu propagace potírání lidských práv a nenávisti špatně? Nejsem rasista, a proto je pro mě fašismus stejný jako islám.

Vážené kolegyně a kolegové, pokud nechceme terorismus v naší zemi, jsou třeba dvě věci: nemít tu teroristy a nevytvářet jim tu zázemí.To, že u nás nedovolíme propagovat ideologie, které hlásají zničení naší civilizace, je naprosto logický a nezbytný základ naší obrany, na kterou nemáme jen přirozené právo, ale je to i naší povinností vůči našim občanům, kteří jsou první na ráně jako potencionální oběti muslimských fanatiků.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://spd.cz/?lfshow

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět letos v říjnu ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte také můj instagramový účet: https://www.instagram.com/tomio.cz/

A sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz

A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost. Uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaše celé jméno, adresu trvalého bydliště a datum narození. V případě firmy obchodní název a IČ. Nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz . V případě darů přes 1000 Kč je třeba ze zákona darovací smlouva, prosím vytiskněte si dvakrát darovací smlouvu zde http://spd.cz/wp-cont…/uploads/…/06/SPD-darovací-smlouva.pdf , vyplňte Vaše údaje, oba výtisky podepište a zašlete nám na adresu Hnutí Svoboda a přímá demokracie – SPD, Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, Sněmovní 1, Praha 1, 118 26. Námi podepsaný výtisk Vám zašleme následně zpět na Vaši adresu. Příjmy i výdaje našeho transparentního účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/…/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf
Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Zákaz radikálního islámu

  • Už jsem si kolikrát všimla při interpelacích jak pan Okamura vznáší logické a jasné otázky na pana Sobotku, ale ten vždy při jeho projevu dává najevo, že ho moc neposlouchá, baví se a ukazuje tak neúctu k interpelujícímu.. A když se uráčí odpovídat na přímý dotaz, tak vždy uhne nikdy na konkrétní otázku přímo neodpoví, ale stočí svou odpověď tak, že se vždy začne chvástat jak a co udělal dobře a sám se chválí. Je to trapný, protože tento styl má nacvičený a je to urážlivý vůči těm, kteří to poslouchají. Pana Okamury si vážím, neboť to co hlásá je v souladu s tím co si většina nezatížených lidí politikou myslí, Žádné srabácké chování, aby se zavděčil EU a NWO,. Jasně označuje ty politiky, kteří naši zemi škodí a říká také proč.Škoda, že takových politiků nemáme více.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*