Zákaz radikálního islámu

Zákaz radikálního islámu

Vláda opět ZAMÍTLA přijetí mého návrhu zákona, který by zakazoval propagaci jakékoli ideologie, která potlačuje práva a svobody nebo hlásí nenávist. V současnosti totiž zákon zakazuje a trestá pouze propagaci takového hnutí, nikoli ideologie. Nemůžeme tak zakázat radikální islám. Podívejte se na video. A prosím o podporu našeho hnutí SPD ve volbách.

Vážené dámy a pánové, dovolte mi reagovat na stále častější teroristické útoky v Evropě. V prvé řadě s pod dotekem, že jich je o trochu více, než nám předkládají naše mainstreamová média. Ale i tak velmi ilustrativní byl poslední útok ve Francii, kde média ohlásila, že v autě měl útočník – potomek muslimských migrantů – pušku a Korán.

Navrhuji pevně zařadit náš návrh novely trestního zákoníku tisk číslo 985 na zítra po pevně zařazených bodech.

Pro pochopení stavu je třeba vědět, že jsme ve válce – jednak ji oficiálně vyhlásil Daeš včetně vyhlášení války České republice, ale podle Koránu válka s nevěřícími končí teprve, když celý svět je muslimský a ta válka se nevede jen zbraněmi – boj se vede hlavně slovy a šířením myšlenek. To je třeba zastavit v prvé řadě.

Terorismus je jen taktika boje – hlavní boj se vede ideologií.

Za naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) jsme napsali a podali návrh změny trestního zákona, který by zakazoval propagaci jakékoli ideologie, která potlačuje práva a svobody nebo hlásí nenávist. V současnosti totiž zákon zakazuje a trestá pouze propagaci takového hnutí, nikoli ideologie. Vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL ale náš návrh loni odmítla.

A já se vás ptám – co je na zákazu propagace potírání lidských práv a nenávisti špatně? Nejsem rasista, a proto je pro mě fašismus stejný jako islám.

Vážené kolegyně a kolegové, pokud nechceme terorismus v naší zemi, jsou třeba dvě věci: nemít tu teroristy a nevytvářet jim tu zázemí.To, že u nás nedovolíme propagovat ideologie, které hlásají zničení naší civilizace, je naprosto logický a nezbytný základ naší obrany, na kterou nemáme jen přirozené právo, ale je to i naší povinností vůči našim občanům, kteří jsou první na ráně jako potencionální oběti muslimských fanatiků.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://spd.cz/?lfshow

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět letos v říjnu ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte také můj instagramový účet: https://www.instagram.com/tomio.cz/

A sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz

A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost. Uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaše celé jméno, adresu trvalého bydliště a datum narození. V případě firmy obchodní název a IČ. Nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz . V případě darů přes 1000 Kč je třeba ze zákona darovací smlouva, prosím vytiskněte si dvakrát darovací smlouvu zde http://spd.cz/wp-cont…/uploads/…/06/SPD-darovací-smlouva.pdf , vyplňte Vaše údaje, oba výtisky podepište a zašlete nám na adresu Hnutí Svoboda a přímá demokracie – SPD, Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, Sněmovní 1, Praha 1, 118 26. Námi podepsaný výtisk Vám zašleme následně zpět na Vaši adresu. Příjmy i výdaje našeho transparentního účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/…/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf
Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

NATO je mrtvé, jsme sami

NATO je mrtvé, jsme sami

Mám jednu výhodu. Nejsem politik. Reklama loading... Loading... Reklama Tweet Podobné článkyVojenský debakl USA a…

Komentář “Zákaz radikálního islámu

  • Už jsem si kolikrát všimla při interpelacích jak pan Okamura vznáší logické a jasné otázky na pana Sobotku, ale ten vždy při jeho projevu dává najevo, že ho moc neposlouchá, baví se a ukazuje tak neúctu k interpelujícímu.. A když se uráčí odpovídat na přímý dotaz, tak vždy uhne nikdy na konkrétní otázku přímo neodpoví, ale stočí svou odpověď tak, že se vždy začne chvástat jak a co udělal dobře a sám se chválí. Je to trapný, protože tento styl má nacvičený a je to urážlivý vůči těm, kteří to poslouchají. Pana Okamury si vážím, neboť to co hlásá je v souladu s tím co si většina nezatížených lidí politikou myslí, Žádné srabácké chování, aby se zavděčil EU a NWO,. Jasně označuje ty politiky, kteří naši zemi škodí a říká také proč.Škoda, že takových politiků nemáme více.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*