Žádní tady prý nejsou, ale v Brně už začínají noci dlouhých nožů…

Žádní tady prý nejsou, ale v Brně už začínají noci dlouhých nožů…

S několikadenním zpožděním český mainstram informuje o napadení dvou mladých mužů v Brně cizinci – dle informací ČTK ze severní Afriky. Vděčně a tiše zachrastili noži. Budou se psát stejné eposy, jako o „facce“ v tramvaji?

Tak se nám ty nešvary vděčných a tichých válečných uprchlíků (slovy novinářského esa „erta“ – potížistů) pomalu přesouvají i do naší kotliny. A to jich tu prý máme pouhopouhých dvanáct (na každého tedy asi tři neziskovky)! A tři si už vyšlápli za pomocí nožů na dva mladé muže v Brně (detaily se, podobně jako ve Švédsku, v tomto případě moc nenosí, ale údajně se Češi zastali slečny, na kterou cizinci pokřikovali). Pokud bychom ty tři počítali mezi oněch dvanáct, jednalo by se o krásný 25% podíl „potížistů“.

Nechci bagatelizovat čin, který se odehrál nedávno v pražské tramvaji, kdy cizinec dostal „facku“ (a bylo mu vulgárně nadáváno). Ale o tom incidentu se psaly eposy a každé druhé politické, umělecké i novinářské sluníčko se mohlo přetrhnout proklamacemi o rasismu a xenofobii… Teď se před Štědrným dnem pravděpodobně tři ogaři ze severní Afriky pustili do našinců, pořezali je nožem (dle informací tedy jeden z nich) tak, že museli být ošetřeni v nemocnici (předpokládám, že Foglar jim při tom z úst rovněž nelétal) a česká nedezinformační média to tak nějak okrajově zmíní (jelikož jsou k tomu zřejmně donuceni „dezinformacemi“ na Facebooku a na alternativních webech).

Už se jistě všichni těšíme na plné autobusy takovýchto hodných cizinců a nejeden uvědomělý a pokrokový multikulti Čech si určitě přál dva až tři pod stromeček!

Zdroje:
Policie obvinila tři cizince, kteří před klubem v Brně útočili nožem
Tři cizinci napadli v Brně dva muže. Útočníkům hrozí až 10 let
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Žádní tady prý nejsou, ale v Brně už začínají noci dlouhých nožů…

  • Politici, Chovanec lzou, je jich tady nekolik desitek tisic! Bezte na Staromak, uvidite je. Zadni turiste to nejsou! Policie chrani je, ne nas! Uvedomte si to!!! Na vsechny jejich zlociny v Evrope je cenzura, aby nevznikaly nalady proti nim. Jsme manipulovani nasimi politiky, kterych se musime zbavit. Potrebujeme ceskeho Orbana!!!! Nenechme si vnucovat, co si mame myslet a jak se mame chovat. My jsme tady doma a kdyz bude treba, vezmeme hole do ruky!!! Host do domu, hul do ruky! Nas host to neni, my jsme ho sem nezvali.

  • Evropa je napadena. Není důležité, zda přijíždí na tancích a po zuby ozbrojení, nebo zda připlouvají neozbrojení na pozvání Merkelové. V každém případě se na území Evropy zformují v silnou armádu, která nakonec původní obyvatelstvo vyhladí. Nemáme jen právo, ale povinnost se bránit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*