Žadatelé o azyl se zmocnili parku v malém městě, vykopli matky a děti

Žadatelé o azyl se zmocnili parku v malém městě, vykopli matky a děti

Mladí žadatelé o azyl se zmocnili dětského parku ve východním německém městě Ebersdorf, kde terorizují místní obyvatele a zakázali na hřiště vstup ženám a dětem.

Park, který se nachází na konci města Huttenstrasse, je místem pro dětské hřiště, které je oblíbené rodiči, kteří zde chodí se svými malými dětmi. 39letá žena Claudia Kuhntová žije v blízkosti parku a tvrdí, že noví žadatelé o azyl se zmocnili této oblasti, která je teď nebezpečná pro místní obyvatele a jejich děti, informoval deník Tag24. 

„Žadatelé o azyl zde pijí alkohol, šikanují, napadají a řídí auta. Nemohu nechat mé děti na hřišti,“ uvedla Kuhntová a dodala: „Rádi bychom znovu využívali toto krásné hřiště beze strachu.“

39letá žena není jedinou matkou, která si stěžovala na přítomnost mladých žadatelů o azyl. 32letá Doreen Eulenbergerová uvedla, že přestala úplně chodit do parku a bere své děti někam jinam.

Na jedné straně parku je stánek kebabu, který provozuje Fajik Šahin, který si také na žadatele o azyl stěžoval. „Afričtí uprchlíci přinesli do Ebersdorfu strach,“ uvedl.Policie v této oblasti připouští, že se park stal místem setkávání žadatelů o azyl, kteří zde často pijí alkohol. Orgány letos zaznamenaly celkem 14 trestných činů, včetně sexuálního obtěžování, vyhrožování a násilného útoku. Deset podezřelých bylo identifikováno v souvislosti s různými událostmi, všichni jsou žadatelé o azyl.

Malé městečko s pouhými 6.500 obyvateli není jediná venkovská komunita, která se snaží vyrovnat s přílivem žadatelů o azyl. Město Peine v Dolním Sasku bylo na začátku roku svědkem velké skupiny migrantů, kteří křičeli „Allahu Akbar“, zatímco násilně napadali městské obyvatele a poškozovali majetek.

V březnu letošního roku, ve městě Bad Sobernheim žadatelé o azyl pronikli na staveniště a ukradli nástroje, které pak používali k útokům na místní obyvatele. Útočníci byli všichni popsáni jako „osoby afrického či arabského původu“.

Němečtí odborníci podpořili myšlenku vysílání migrantů do malých německých měst, aby nahradili klesající populaci a uvedli, že malá města poskytnou lepší příležitost pro integraci.

Wolfgang Borst, starosta bavorské vesnice Hofheim uvedl, že je šťastný, že dostává více žadatelů o azyl řka: „Jsme velmi spokojeni, Získáváme více vesničanů.“

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto:tag24.de)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*