Žadatel o azyl, který uprchl z psychiatrické léčebny, se za 14 měsíců dopustil více než 50 trestných činů

Žadatel o azyl, který uprchl z psychiatrické léčebny, se za 14 měsíců dopustil více než 50 trestných činů

Úřady v Německu zveřejnily nové informace o nebezpečném žadateli o azyl, který v říjnu utekl z psychiatrické léčebny a uvedly, že se dopustil více než 50 trestných činů v období pouhých 14 měsíců a je stále na svobodě.

27letý žadatel o azyl z Maroka Hicham B se pokoušel požádat o azyl v několika zemích, včetně Finska, Francie a Dánska pod falešnou identitou. Když byly jeho lži odhaleny, prostě se přesunul do jiné země a proces se opakoval, píše německý kanál Südwestrundfunk.   

Nakonec, po spáchání více než 50 trestných činů, včetně sexuálních útoků, násilí a dokonce i útoku na policejní důstojníky a ohrožení jiných žadatelů o azyl nožem, byl Hicham B. zatčen a umístěn do vazebního střediska v Ingelheimu.

Tam však nezůstal dlouho a byl přemístěn do psychiatrické léčebny poté, co se pokusil zapálit jeho vězeňskou celu. Podle ostatních vězňů jim řekl, že se radši zabije, než aby opustil Německo,a že zabije také ostatní, pokud bude donucen zemi opustit.Z psychiatrické léčebny se 27letému migrantovi podařilo uniknout během fotbalového zápasu organizovaného pro vězně a vzhledem k tomu, že jej strážníci nemohli zadržet, dokázal utéct ještě předtím, než dorazila policie. Nebezpečný zločinec stále zůstává na svobodě.

Mluvčí ministerstva pro integraci v Porýní-Falcku rovněž potvrdila, že neúspěšný žadatel o azyl unikl z jiných zařízení psychiatrické péče již v minulosti. Regionální vláda nyní slíbila, že nasadí policejní důstojníky, aby sledovali obzvláště nebezpečné pacienty v takových zařízeních v reakci na jeho útěk.

Německo má vážné potíže s deportací neúspěšných žadatelů o azyl, dokonce i těch, kteří se dopouštějí závažných zločinů. Nedávná zpráva odhalila, že němečtí piloti často odmítají vzít žadatele o azyl zpět do jejich zemí původu.

Existuje podezření, že několik ostře sledovaných trestných činů, včetně loňského teroristického útoku na vánočním trhu v Berlíně, pravděpodobně provedli neúspěšní žadatelé o azyl, včetně vraždy rumunské prostitutky, vraždy dvouleté dívky v Hamburku, a vraždy pětiletého chlapce v Bavorsku.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek AP Photo/Frank Augstein)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Žadatel o azyl, který uprchl z psychiatrické léčebny, se za 14 měsíců dopustil více než 50 trestných činů

  • Pomery jake nam naordinovava EU k nam nesmeji. Zapadni staty ani nevedi, kam se migranti ztratili, kdyz nedostali azyl. Nejsou schopni ani repatriovat odmitnute zadazele, piloti letadel s nimi nechteji litat, protoze nemaji policejni doprovod v letadlech!
    My budeme muset nakonec vystoupit z EU, protoze ekonomickymi parazity zamorene silne zapadni zeme k nam budou sve hosty prerozdelovat a neprestanou v tom. Jako clenove EU a Schengenu nebudeme schopni uvnitr Schengen zabranit migraci k nam, protoze je volny pohyb osob v Schengenu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*