Žadatel o azyl brutálně znásilnil dítě, které ho učilo německy

Žadatel o azyl brutálně znásilnil dítě, které ho učilo německy

27letý žadatel o azyl v Bückeburgu, Německu se přiznal, že donutil 13letou dívku, aby s ním měla sex, píše zpravodajský portál Unser Tirol.             Mladá dívka a migrant se poznali v místním centru pro uprchlíky a několikrát se setkali. Migrant řekl, že se chce naučit německy.

Ale když měl šanci, vyšly najevo jeho skutečné záměry. Migrant 13letou dívku napadl a znásilnil v pokoji její kamarádky v Bückeburgu.

„Moje dcera říkala, že jí držel a zamkl dveře,“ řekla dívčina matka deníku Schaumburg News. „Přinutil ji, když řekla: „Ne, já to nechci.“

Muž tvrdí, že nevěděl, že měla jeho oběť jen 13 let. „Myslel jsem si, že má 18 nebo 19 let. Vypadala dospěle,“ řekl před německým soudem.

Obžalovanému musí být nyní před soudem prokázána vina. Prokurátorka Karin Dubben žadatele o azyl obvinila z těžkého sexuálního zneužití dítěte.

27letý žadatel o azyl měl podle žalobkyně „úplný sexuální styk“ během něhož „použil sílu“.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Žadatel o azyl brutálně znásilnil dítě, které ho učilo německy

  • Vítači, kteří s těmi primitivy dobrovolně přichází do kontaktu, nic jiného čekat nemohou. Asi to tak chtějí. Než si lidé v Evropě uvědomí, že kultura přivandrovalců je téměř dvě tisíciletí za evropskou, bude hodně pobodaných a znásilněných. Sami za nimi lezou.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*