Začněte být pokorná, paní Merkelová. Prohrála jste

Začněte být pokorná, paní Merkelová. Prohrála jste

Čtyři roky jsme čekali, jak dopadne Angela Merkelová v těchto volbách. Možná každému vadilo něco jiného, ale společným jmenovatelem byla arogance skrývaná za masku vlídnosti a trpělivosti, která jí vedla k tomu, že může vše.

Ty čtyři roky vlády Merkelové byly pro Evropu a vlastně i svět osudné.

Začalo to, když společně s Barackem Obamou dávala masivní podporou kyjevského euromajdanu, jehož jediným cílem mělo být ponížení Ruska a jeho porážka. Tím také pomohla rozpoutat občanskou válku. Zejména zpočátku si myslela, že je na koni a na setkání G 20 před třemi roky Merkelová doslova běsnila a byla hlavním motorem protiruských opatření. Nuže výsledek se dostavil. Dnes je Ukrajina na odpis a Rusko se stalo znovu světovou velmocí a s důvěrou převyšující Ameriku.

Protože se Rusko rozhodlo zvrátit vojenskou situaci v Sýrii a nepřipustit opakování libyjského či iráckého scénáře, následoval další ideologický krok: pozvání všech syrských migrantů do Německa a tím potažmo i do Evropy, jako odpověď na ruskou agresi tentokrát údajně v Sýrii.

Nic horšího Merkelová nemohla udělat a s vlnami migrantů se nejen Německo, ale celá západní Evropa bude potýkat možná desetiletí…S tím souvisí bohorovné diktování Evropě, co mají dělat jednotlivé státy, jak se mají téměř povinně integrovat, a jak mají povinně brát migranty, které pozvala.

Vžila se, že je nejsilnější političkou Evropy. No ta představa včerejším dnem minimálně výrazně oslabila. Jestliže jeden milión bývalých voličů CDU-CSU přešel k protestní  a radikání Alternativě pro Německo a jestliže CDU-CSU docílila nejhoršího výsledku od roku 1949, pak by se holčička měla rychle začít chovat skromně.

Sice je – dobře – vítězem voleb, ale tak slabým, že bude muset strpět koalici se Zelenými a a Liberáli, kteří si jdou pěkně po krku a jejich programové odlišnosti budou pěkně bublat.

Je to skvělá zpráva pro Evropu i svět.

Angelka si bude muset často zařadit zpátečku. A protože i Macron prudce klesá v podpoře, možná začne být Evropa docela rozumná.

Vítací politika by měla dostat stopku.

Kvóty také nevypadají nadějně…

Tuhá integrace – centralizace doufejme je také minulostí.

A postupná užší spolupráce s Ruskem je víceméně jistá.

Byly to skvělé volby.

Díky Němci. A Vy se, Angelo, začněte chovat přiměřeně svému významu. Tj. skromně a pokorně
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Začněte být pokorná, paní Merkelová. Prohrála jste

  • Tato vůdkyně nebude nikdy pokorná a nepřizná nikdy svou vinu, vždy si to okecá. On je zatvrzelá stará žena a mele si pořád ty své stejné mantry aniž by přemýšlela.. je to také už starší žena, která může mít i změny na mozku, ale němečtí občané, kteří jí volí jsou stejně hloupí jako ona neboť neumí myslet o 2 tahy dopředu. Někteří lidé nejsou homo sapiens, ale spíše homo zabíjens.

  • V Syrii bylo Rusko pozvano legitimni syrskou vladou pane Vyvadile, necitujte zde lzi US manistreamu!!! Rusko je tam legalne a bojuje jako spojenec za osvobozeni Syrie od Teroristu, ktere stvorily a podporuji USA v zastupne valce proti Syrii. US Army tam legalne neni, tako jako jeji tajne sluzby, i tajne sluzby Mossadu, Saudu, Kataru. USA a ostatni tejne sluzby ridi operace ISILu proti syrske armade!! Jestli tohle jeste nevite, tak nepiste do novin. ISIL je dalsi tajna sluzba USA, ktera ma bojovat za zajmy USA vsude tam, kde ony nemohou nasadit svou armadu. Na to jsou dukazy v Iranu, v Rusku. Ty zacinaji pronikat do svetovych medii.
    Merkelova a jeji strana CD/CSU mela nejvetsi ztraty ve volbach, ale bohuzel je stale jeste silna. Z voleb vysla velice oslabena a Merkelova by mela vyvodit dusledky a odstoupit. Ona to jako mocichtiva a vsehoschopna politicka kreatura neudela. Ovsem jeji politika vyckavani a lokajstvi k USA k prosazovani jejich politiky konci. Bude se muset teple obleknout, protoze ji ted pujdev opozici i soc. demoktacie po krku a nic ji nedaruje. Doufejme, ze se Nemecko konecne pohne a to spravnym smerem, tj. ze bude zastavat evropskou a ne americkou politiku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*