Začněme stavět internační tábory !!!

Začněme stavět internační tábory !!!

Většinu současných představitelů Evropské unie bych připodobnil k nadrženému samečkovi kudlanky nábožné, který rozhodl rozset svoje geny bez ohledu na to, že po tomto aktu nejspíše poslouží samičce jako chutný „zákusek“.

Nejhorší ze všeho je skutečnost, že invazi útočníků nezastavila ani zima, a tak nám, rodilým Evropanům, v relativně dohledné době reálně hrozí násilná převýchova k islámu a jeho barbarskému, středověkému pojetí. Jak z toho ven?

Zapomeňme na jakékoli historické reminiscence a začněme stavět. Tábory. Nazvat je můžeme jakkoli – například internační. Když jde o život, nic jiného není důležitější.

Právním základem k internaci „invazních jednotek“ postačí uzákonit v právních nor­mách zemí EU trestný čin – nelegální překročení jejich hranic. (Pokud to v nich už není.) Informaci o této skutečnosti je nutné všemi možnými prostředky rozšířit zejména do těch zemí, odkud „uprchlíci“ nyní přicházejí.

ostnaty drat

V dokonale střežených, optimálně geograficky rozmístěných táborech je nutné zavést velmi přísný vojenský režim a práceschopné jedince výměnou za poskytnutí ubytování a stravy zaměstnat fyzickou prací. Mohli by například prokopat průplav do Dunaje.

Bude rovněž nezbytné obnovit i trest smrti a bez milosti popravovat jedince, kteří se v táborech dopustí závažných, násilných trestných činů.

Naši nezvaní hosté si na sebe také budou muset vydělat. Jakoukoli formou. Ti, kteří něco užitečného umějí, své znalosti prokážou, naučí se potřebný jazyk a veřejně se zřeknou islámu, mohou být postupně do evropské společnosti integrováni. Ti ostatní budou moci ofi­ciální cestou požádat o repatriaci

Když se tyto informace celosvětově rozšíří, nevěřím, že by se za těchto okolností chtěl do EU ještě někdo nelegální cestou dostat. Zdůrazňuji slovo nelegální, protože sku­teční uprchlíci z válkou zasažených zemí by o poskytnutí azylu stále oficiální cestou požá­dat mohli.

Zdá se vám to kruté? Tak si místo slova migranti klidně dosaďte formulaci „Evropští starousedlíci“. Líbí se vám to víc?

 

 

Václav Husák

Loading...

Podobné články

Komentář “Začněme stavět internační tábory !!!

  • Velmi hezká myšlenka. Ale nutné předpoklady jsou: Vyvázat se z vazalství USA, politici – vazalové a patolízalové USA půjdou od válu Evropa začne obchodovat a spolupracovat s Ruskem a Čínou. Pak je naděje. Jenže háček je v tom, že změna postojů k uprchlíkům znamená konec řady vlivných politiků, proto se budou bránit. Je třeba vyvíjet velký tlak veřejnosti. Pro politiky je důležitější pár let u koryta, než budoucnost země.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*