Začíná se EU sypat jako domeček z karet?

Začíná se EU sypat jako domeček z karet?

Naši politici vůli poloviny národa chtějící vystoupení z EU nevyslyšeli, tak se naštěstí EU možná sama rozsype dříve, nežli se proberou.

Itálie dostala tak otřesné podmínky pro pomoc od EU, že v reakci nato po celé zemi mizí vlajky EU.Německo zabavovalo zdravotnický materiál mnoha cizím zemím v čase explozivního šíření pandemie po Evropě a EU se tváří, že je vše v pořádku.

EU šikanuje zejména státy tzv. „Východního bloku“ za jakékoli projevy nesouhlasu s tragickou politikou a šílenými nápady EU.

EU ve zcela mimořádné době není vůbec schopna a ochotna účelně pomoci komukoliv, kromě sebe sama – myšleno svým korytům a nohsledům v placených pozicích.

Mnoho států EU zavřelo hranice pro normální lidi, ale ilegální migranti se mohou volně pohybovat dál.

Řeckou hranici zcela otevřeně atakuje „Turek“, aby pomohl nelegálním migrantům v masovém měřítku zaplavit Evropu i přes nehorázné výpalné, které od EU dostává. A EU mlčí, stejně tak drtivá většina politiků na národních úrovních.

Už i politici, kteří vidí EU jako svoji (hloupou) mantru připouští, že takto by to dál nešlo.

Doufám, že se ten žalostný moloch, ve kterého se EU proměnila brzy rozpadne, aby normální lidé všech zemí našeho kontinentu mohli opět normálně a svobodně žít.

Musí zmizet veškerá hloupá a represivní opatření a legislativní zmetky a všichni politici, kteří pro ně kdy hlasovali.

A hlavně doufám, že lidé už nebudou tak hloupí a všechny politiky a politické subjekty, kteří léta propagovaly EU, pohřbí v příštích volbách. To samé musí platit i v naší zemi !!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Začíná se EU sypat jako domeček z karet?

  • Členské země změní priority v investicích. Zavedené kanály pro odčerpávání dotací z EU se rozpadnou. To bude problém pro pijavice na tyto kanály napojené. Členské země si nenechají vnucovat zejména předražené nekonečné opravy dálnic apod. Systém přerozdělování se rozpadne, protože nebude nastaven systém tunelování dotací, takže nebudou vypisovány nebo budou podmínky nesplnitelné.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*