Zachraňme barevný svět – multikultura neznamená obohacení, nýbrž zánik!

Zachraňme barevný svět – multikultura neznamená obohacení, nýbrž zánik!

Nechci jet do Paříže, do Říma, do Kapského města, do Moskvy, do Berlína, do Pekingu, nebo jinam a koukat všude na ty samé světelné neony, jíst všude hamburgery a kebab a koukat na nějakou podivnou hybridní rasu, která vznikla díky multikulturismu a globalismu! Chci si dát v Paříži výtečnou paštiku, v Římě vyhlášenou italskou pizzu, v Kapském městě si dát bůvolí maso z grilu, v Moskvě šašlik z marinovaného skopového s cibulí, grilovaného nad březovým dřevem, v Berlíně chutnou místní klobásku z vepřového masa a v Pekingu pořádně ostrou masovou směs se zeleninou a rýží!

Chci obdivovat rozmanitost a krásu místních žen, drobnost a jemnost u jedněch, plnost a dravost u jiných a zatajovat dech nad tím, kde se jak které oblékají, nebo naopak jinde zase zcela přirozeně a beze studu odhalují! Chci studovat místní zvyky a architekturu! Svět je nádherný tím, jak je barevný a rozmanitý a multikultura neznamená nic jiného, než fádnost a jednobarevnost!Smísit uměle etnika, kultury, architektury, zvyklosti a nakonec i náboženství, je podobné tomu, když pejsek a kočička vaří ve všem známé pohádce dort. Nelze smísit 100 samostatně dobrých, voňavých a lákavě vypadajících věcí dohromady a čekat, že vznikne něco úžasného! Jediné co vznikne bude nakonec jednobarevná, nevábně vypadající hmota, kde ta nejvýraznější chuť přetluče všechny ostatní. Takový pokrm ovšem není rozhodně dobrý k jídlu a pokud ho nakonec přeci jen požijete, musíte se ujistit, že to máte blízko k toaletě!

Stejné je to s lidmi. Nakonec ta nejdravější a bohužel také nejprimitivnější kultura zvítězí nad tou vyspělejší a mírnější, protože vůdci těch chytřejších prostě odmítnou bránit kulturní a morální zvyklosti a hodnoty svých národů a raději zavřou oči nad tím, co je zjevné! Pokud s tím lidé nezačnou sami něco dělat, nezbude než se dívat, jak se nám svět mění před očima, jak mizí typicky evropská města a na jejich místech vyrůstají prosklené hybridní metropole plné blikajících neonů a islámských mešit a minaretů, z kterých budou dolů do ulic plných klečících lidí vyřvávat imámové své modlitby a běda Vám, pokud projevíte nějakou neúctu a budete chtít někam projít, nebo projet ve své vlastní zemi vozem dříve, než skončí modlitba!

Proto vyzývám všechny, kteří se něčeho takového nechtějí tady u nás dožít, aby už letos v parlamentních volbách dali svůj hlas pouze stranám, které mají v programu vyhlášení referenda o vystoupení z EU a NATO a ještě lépe stranám, které kromě toho nabízejí dát konečně opravdovou moc do rukou lidu, tedy zastáncům PŘÍMÉ DEMOKRACIE. Pokud totiž zůstaneme v Evropské unii a zachováme stávající politický systém, je úplně jedno, co Vám slíbí Kalousek, Babiš, nebo Sobotka! Ve finále se totiž nebude o budoucnosti našeho národa rozhodovat v Praze, nýbrž v Bruselu a jak by to pro Českou republiku asi dopadlo, si myslím většina z nás dokáže představit!
Loading...

Podobné články

4 Komentáře “Zachraňme barevný svět – multikultura neznamená obohacení, nýbrž zánik!

  • · Edit

    jen musím dodat – krok první zastavit invazní jednotky, krok druhý zřídit nové norimberské soudy, zbavit ty co to mají na svědomí svobody a majetku, věřím že odsoudit a zlikvidovat. pokud se to nepodaří budeme zlikvidováni my.

  • Jedině Okamura mluví pořád stejnou řečí a prohlašuje, že vůči imigrantům chce nulovou toleranci. Je to jedině správná taktika. Neklanět se před nima,. nesloužit jim a nestavět zde mešity. Nejhorší je, že pomocí neziskovek už propaganda multi kulti je ve školkách a školách to , aby dětem vymývali mozky a předváděli islám jako naše láskyplné bratry. Jak tohle může naše aktivní až radioaktivní ministryně připustit ? Svět blbne a měli bychom se poučit z okolních států, kde si už s přistěhovalci neví rady a dokonce přistěhovalci prohlašují, že je to jejich území a do no go zon se bojí jít i policie . Nechceme tyto přistěhovalce, mešity a no go zony. Vždyť oni svým množstvím chtějí dobýt Evropu a v tom jim pomáhají neziskovky, které jsou dotovány Sorosem a dalším strůjci, kteří připravují nový globální otrokářský řád. To co má v programu strana Okamury s tím plně soiuhlasím a určitě, když oznamují preference jednotlivých stran tak záměrně stranu Okamury poškozují, jako že o ni není takový zájem. Všechny průzkumy většinou slouží nějakému vlivnému zadavateli. Bacha na Babiše, ten chtěl pomoci Sorosovi asi souvěrci a umístit u nás universitu kterou nechtěl Orbán. Soros se už asi z peněz pomátl a myslí si , že je ředitelem zeměkoule.

  • · Edit

    Ano, dám svůj hlas Okamurovi. Ať je změna jakákoliv, hlavně nějaká!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*